[Wrocław] Wybrzeże Reymonta – w ofercie mniej niż połowa mieszkańfot. gregoryy

[Wrocław] Wybrzeże Reymonta – w ofercie mniej niż połowa mieszkań

Kacper  Mironowicz
Kacper Mironowicz
REKLAMA
Mieszkańcy Wrocławia masowo doceniają walory nowoczesnego projektu mieszkaniowego Rafin Deweloper na Kleczkowie. Lokale w nadodrzańskiej inwestycji Wybrzeże Reymonta rozchodzą się w szybkim tempie i obecnie w sprzedaży pozostała już tylko trzecia część mieszkań w pierwszym etapie osiedla.
Pierwszy etap osiedla Wybrzeże Reymonta powstaje od II kwartału 2015 roku. W jego skład wchodzi siedmiopiętrowy gmach wraz z lokalami usługowymi i parkingiem podziemnym na 166 miejsc. Za projekt odpowiada uważana za najlepszą we Wrocławiu pracownia architektoniczna Zbigniewa Maćkowa, znana z tak spektakularnych inwestycji jak renowacja DH Renoma, Thespian czy świeżo ukończony Silver Tower naprzeciwko Dworca Głównego. Elewacja budynku powstanie w znanym z Narodowego Forum Muzyki systemie HPL. Ukończenie prac budowlanych przy ul. Reymonta nastąpi już w listopadzie bieżącego roku.
W pierwszym etapie Wybrzeża Reymonta powstaje łącznie 141 mieszkań o powierzchni od 30 do 82 metrów kwadratowych. Każdy lokal będzie wyposażony w przestronny balkon (nawet do 40 m2). W mieszkaniach i przestrzeniach wspólnych zostaną wykorzystane najlepszej jakości materiały wykończeniowe, które nie tylko nadadzą im wyjątkowy wygląd, ale też uchronią poszczególne elementy przed zabrudzeniami. W tym celu powierzchnie podłogowe zostaną pokryte żywicą epoksydową, co znacznie ułatwi ich czyszczenie. Warto pamiętać przy tym o niezwykle atrakcyjnej cenie – koszt metra kwadratowego w Wybrzeżu Reymonta rozpoczyna się już od 5300 zł.
Warto również przypomnieć, że w okresie letnim deweloper przygotował dla klientów specjalną promocję – nabywcy 40-metrowych lokali w Wybrzeżu Reymonta miejsce postojowe otrzymają gratis.
Niewątpliwym atutem inwestycji Rafin Deweloper jest lokalizacja – w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Wrocławia, a jednocześnie w otoczeniu zieleni i rozległych terenów spacerowych i rekreacyjnych nad Odrą, w lasach Osobowickim i Rędzińskim czy w zrewitalizowanych parkach Staszica i Słowiańskim. W ostatnich latach całe Nadodrze zmienia się w oczach, co skutkuje również wysypem licznych kawiarni czy restauracji. Oprócz ogromnej długości tras spacerowych czy rowerowych w pobliżu funkcjonuje też Uczniowski Klub Sportowy "Żeglarz", gdzie najmłodsi mieszkańcy mogą w aktywny sposób spędzić wolny czas nad Odrą.
Trudno spodziewać się spodziewać, by mieszkańcy Wybrzeża Reymonta narzekali na problemy z komunikacją. W otoczeniu inwestycji znajduje się aż 16 dziennych i 10 nocnych linii autobusowych i tramwajowych, a najbliższy przystanek MPK przy ul. Kleczkowskiej jest ulokowany zaledwie minutę drogi od osiedla. Dobrą wiadomość dla zmotoryzowanych stanowi sprawne połączenie z obwodnicą śródmiejską i Autostradową Obwodnicą Wrocławia.
– Zainteresowanie projektem przerosło nasze oczekiwania. Po prezentacji na targach i uruchomieniu projektu na stronie internetowej sprzedaliśmy ponad 30 procent lokali. Wrocławianie poszukują wygodnych, rozkładowych mieszkań nad rzeką, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych w połączeniu z doskonałą komunikacją – cieszy się Piotr Wiak, wiceprezes ds. handlowych Rafin Deweloper.
Z ofertą mieszkaniową w pierwszym etapie osiedla Wybrzeże Reymonta można zapoznać się na oficjalnym portalu inwestycji. Rafin Deweloper zachęca też do wizyty na swoim stoisku podczas targów Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 3-4 września na wrocławskim Stadionie Miejskim.
***Wybrzeże Reymonta to nie jedyna inwestycja Rafin Deweloper, gdzie klienci mogą obecnie liczyć na specjalne promocje. Pierwszych siedmiu nabywców mieszkań na osiedlu Złota Podkowa na Partynicach będzie mogło liczyć na darmowe miejsca w garażu podziemnym.
Więcej szczegółów tutaj.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

4 nowe mieszkania w Wybrzeże Reymonta

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Wybrzeże Reymonta - 2.L0.K2.012.L0.K2.0164.33 m2parter3-
Wybrzeże Reymonta - 2.L0.K2.032.L0.K2.0371.3 m2parter3-
Wybrzeże Reymonta - 2.L1.K2.052.L1.K2.0564.53 m213-
Wybrzeże Reymonta - 2.L1.K2.082.L1.K2.0871.43 m213-

Najnowsze artykuły

We Wrocławiu trwa rewitalizacja linii kolejowej w kierunku Sobótki i Świdnicy [FILM + ZDJĘCIA]
PKP Polskie Linie Kolejowe realizują za blisko 200 mln zł rewitalizację linii kolejowej z Wrocławia...
Amerykański koncern Gates zwiększa zatrudnienie w swojej fabryce w Legnicy
Jeden z liderów na rynku w produkcji zaawansowanych technologicznie pasków gumowych i przewodów, któ...
Develia rozpoczęła we Wrocławiu budowę osiedla Kaskady Różanki [WIZUALIZACJE]
Develia rozpoczęła przedsprzedaż lokali w inwestycji Kaskady Różanki przy ulicy Chorwackiej. De...
Gdańsk: Uni-logistics pierwszym najemcą w Panattoni Park Tricity East VI
Spółka Uni-logistics, specjalizująca się w spedycji morskiej, kolejowej, lotniczej i transporcie dro...
Pierwszy pociąg hybrydowy szykuje się do podróży po Dolnym Śląsku
Pierwszy z sześciu pociągów hybrydowych zamówionych przez Koleje Dolnośląskie dotarł do legnickiej b...
Pod Warszawą powstanie 60 market OBI w Polsce
W aglomeracji warszawskiej ruszyła budowa piątego marketu sieci OBI. Będzie to jednocześnie 60 sklep...
Francuski potentat z branży logistycznej GEFCO rozwija swoje dwa centra pod Wrocławiem
Kolejna wielka i znana międzynarodowa firma stawia na Aglomerację Wrocławską i inwestuje w rozwój. F...
W Krakowie trwa budowa nowej wielofunkcyjnej hali sportowej Akademii Górniczo-Hutniczej [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W stolicy Małopolski, przy ul. Buszka trwa budowa nowej hali sportowej Akademii Górniczo-Hutniczej (...
Wrocław: Naprzeciwko Toru Wyścigów Konnych powstaje nowy obiekt hotelowy [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
We Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 3 na osiedlu Krzyki-Partynice, naprzeciwko Toru Wyścigów...
Hotel Reymont w Łodzi zmieni się w butikowy Aiden by Best Western [WIZUALIZACJE]
Hotel Reymont położony jest w centrum Łodzi, przy ul. Legionów 81, w pobliżu Manufaktury - jednej z...