Media o promocjach deweloperskichfot. gregoryy

Media o promocjach deweloperskich

Wrocław
Rafin Developer Sp. z o.o.
Rafin Developer Sp. z o.o.
REKLAMA
Gazeta Wyborcza wyszukała najciekawsze promocje w grudniowej ofercie deweloperów. Wszystkie inwestycje Rafin znalazły tutaj swoje miejsce.
Mieszkaniowe promocje przygotowała także spółka deweloperska Rafin. Najnowsza inwestycja firmy – Partynice House na Krzykach kusi promocją 50 proc. ceny za garaż. Stworzyliśmy osiedle z miejscami do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółmi czy integracji z sąsiadami. Dlatego wybudowaliśmy prywatną strefę sportowo-rekreacyjną z siłownią outdoor fitness, ogródkiem grillowym, boiskiem, stacją naprawy rowerów i placem zabaw. 
– Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup mieszkania teraz, mają szansę skorzystać z wyjątkowo wygodnego sposobu płatności 10/90 – zachęcają w spółce Rafin. 
To nie koniec promocji na Krzykach. Deweloper na osiedlu Złota Podkowa oferuje miejsca postojowe gratis dla pierwszych sześciu klientów, którzy zakupią mieszkanie z antresolą.
REKLAMA
– Oba osiedla mają doskonałą infrastrukturę: dostęp do sklepów i usług, a przy zakupie mieszkań z antresolą można uzyskać do 30 mkw. powierzchni gratis – wylicza deweloper. 
Kolejna promocja dotyczy osiedla położonego w samym centrum miasta Kępy Mieszczańskiej. Inwestycja położona w sąsiedztwie aż 4 ha zieleni ma ostatnie dwa miejsca postojowe gratis do mieszkań, których cena wynosi 6,2 tys. zł/mkw. 
Mamy jeszcze promocję w inwestycji Wybrzeże Reymonta, gdzie mamy sprzedanych już ponad 100 mieszkań. Zostały tu jeszcze tylko dwa miejsca postojowe gratis do mieszkań o powierzchni 60 mkw. Dodatkowo we wszystkich inwestycjach dostępna jest promocja na wykończenie pod klucz w cenie 486 zł/mkw., a przy zamówieniu kuchni, zmywarkę lub sprzęt AGD dodaje my za darmo – podsumowują w spółce Rafin.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: https://rafin.pl/mieszkanie-choinka-promocje-rafin-gazecie-wyborczej/

Komentarze (0)

Napisz komentarz

nowa mieszkanie w Wybrzeże Reymonta

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Wybrzeże Reymonta - 2.L0.K3.082.L0.K3.0871.41 m2parter3-