Przyjdź, kup i zamieszkaj, … ale najpierw odwiedź Targi Nieruchomości w Katowicach!

Przyjdź, kup i zamieszkaj, … ale najpierw odwiedź Targi Nieruchomości w Katowicach!

Katowice
REKLAMA
Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM – to hasło przewodnie Targów Nieruchomości, które w najbliższy weekend (16-17 kwietnia) odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Targi to dla doskonała okazja, aby lepiej poznać naszych klientów ze Śląska i ich oczekiwania – twierdzi Monika Sobczyńska, specjalista ds. marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo. – Wszystkim, którzy odwiedzą nasze stoisko chętnie opowiemy o promocjach i  o naszej inwestycji Atrium Geo przy ul. Rolnej zapraszamy na stoisko A7 – zachęca.
Podczas Targów Nieruchomości zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą górnośląskiego rynku nieruchomości. Organizatorzy wyjątkową uwagę poświęcają nowościom – stoiska deweloperów z premiowymi inwestycjami będą oznaczone w szczególny sposób.
Na specjalne ułatwienia mogą także liczyć osoby poszukujące mieszkań dostępnych w MdM. Zgodnie z ideą organizatora na hali wystawienniczej znajdzie się wiele firm proponujących lokale z rządową dopłatą.
REKLAMA
Przypomnijmy, że w marcu Bank Gospodarstwa Krajowego ogłosił co prawda wstrzymanie przyjmowania wniosków w ramach MdM, jednak nabywcy już teraz mogą się starać o dofinansowanie wkładu własnego na 2017 i 2018 rok. Do dyspozycji jest odpowiednio 746 mln zł i 762 mln zł.
Dodatkowo, na weekend zaplanowano szereg wydarzeń towarzyszących. Bezpłatnych porad udzielać będą udzielać specjaliści w zakresie architektury wnętrz, inżynierii budowlanej, finansów oraz prawa.
Po trudach poszukiwań zwiedzający będą mogli odpocząć w eleganckiej targowej kawiarence. Z kolei najmłodsi uczestnicy będą mogli przyjemnie spędzić czas w kolorowym kąciku malucha.
Targi Nieruchomości w katowickim MCK odbędą się w najbliższy weekend w godzinach 10-16. Bilety ze zniżką można pobrać ze strony internetowej www.targi-naswoim.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA