Weekendowe targi mieszkań w Hali Stulecia

Weekendowe targi mieszkań w Hali Stulecia

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

Szukasz mieszkania we Wrocławiu? Chcesz kupić nowe lokum, ale nie wiesz, którą ofertę wybrać? Odwiedź w najbliższy weekend wrocławską Halę Stulecia, gdzie odbędą się targi mieszkań i domów. Swoje propozycje przedstawi blisko 130 wystawców - przede wszystkim deweloperzy i agencje nieruchomości.

Hasłem przewodnim weekendowej imprezy (3-4 marca) w Hali Stulecia będą ''Wiosenne Nowości Targowe''. Wystawcy specjalnie dla odwiedzających targi przygotują mnóstwo ofert sprzedaży po promocyjnych cenach. Oprócz pełnego przeglądu dostępnych na rynku mieszkań, domów i produktów finansowych, na wrocławian będzie czekać także sporo dodatkowych atrakcji.

Zgodnie z tradycją Targów Mieszkań i Domów we Wrocławiu wielu wystawców przygotowało specjalne oferty, rabaty i unikalne promocje. Kupony rabatowe upoważniające do skorzystania ze zniżek znajdą się w Przewodniku Targowym, dostępnym przy wejściu na targi.

W otwierającej sezon targowy imprezie weźmie udział blisko 130 wystawców z Wrocławia i okolic, a wśród nich deweloperzy i agencje nieruchomości oferujące mieszkania i domy na rynku wtórnym. Na stoiskach banków i doradców finansowych odwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości.

Wszelkie zawiłości prawne dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości, m.in. prawnicy, doradcy finansowi, radcy prawni i analitycy rynku.

Targi otwarte będą dla zwiedzających w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00 - 17.00. Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 10 zł. Dzieci do lat 15 wstęp wolny.

REKLAMA
Autor: tm

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA