[Wrocław] Targi mieszkaniowe na hali Stulecia już w ten weekend

[Wrocław] Targi mieszkaniowe na hali Stulecia już w ten weekend

Rafin Developer Sp. z o.o.
Rafin Developer Sp. z o.o.
REKLAMA
Już w najbliższy weekend (11-12 marca) wszyscy, którzy szukają nowego mieszkania dla siebie lub pod inwestycję powinni zjawić się w Hali Stulecia, gdzie odbędą się Targi Mieszkań i Domów.  Pod jednym dachem zbiorą się deweloperzy, doradcy prawni i firmy projektowe, by zaprezentować swoją ofertę z rynku nieruchomości. Jednym z największych i najbardziej znanych uczestników jest Rafin Developer, który przedstawi swoje nowe, właśnie rozpoczęte inwestycje w Śródmieściu oraz na Kępie Mieszczańskiej – wyspie w centrum miasta. Odwiedzający będą mogli zapoznać się także z mieszkaniami w inwestycjach już zrealizowanych. Tydzień później, tradycyjnie już, deweloper organizuje dni otwarte na Kępie Mieszczańskiej, w ramach Dni Otwartych Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
Targi są doskonałą możliwością do zapoznania się z rynkiem mieszkań i domów we Wrocławiu. Szeroka liczba ofert przyciąga licznych odwiedzających, którzy mogą porozmawiać z deweloperami o szczegółach dotyczących inwestycji, standardzie wykończenia i dostępności danych mieszkań. Targi rozpoczynają się o godzinie 10 i trwają do godziny 17, zarówno w sobotę jak i w niedzielę.
Odwiedzających zapraszamy na stoisko Rafin Developer, gdzie dowiedzieć się będzie można więcej szczegółów o 4 najnowszych projektach tej znanej firmy. Największe zainteresowanie już teraz wzbudzają 2 nowe budynki, których budowa ruszyła w lutym 2017 r. Są to: Kępa Mieszczańska etap II, położona na wyspie w centrum miasta, w otoczeniu 4 ha terenów zielonych, a także Wybrzeże Reymonta II, osiedle w Śródmieściu, które cieszy się niesłabnącą popularnością. To tam w etapie I sprzedano już 97% mieszkań przed zakończeniem budowy. Dodatkowo uruchomiona została budowa budynków M i N na Partynice House, czyli w modnej dzielnicy Krzyki. To właśnie tam mieszkańcy będą mogli cieszyć się prywatną strefą sportowo-rekreacyjną. Nowością w ofercie są także inteligentne domy w cenie mieszkania na osiedlu Nowe Iwiny na Polnej, położonym zaledwie 300 metrów od administracyjnej granicy Wrocławia. Te tzw. "szeregówki" są wyjątkowo wygodne, komfortowe i ekologiczne. Mogą być zarówno parterowe jak i piętrowe. Posiadają optymalny i funkcjonalny podział pomieszczeń na strefę dzienną i sypialnianą.
Oferta jest niezwykle bogata i atrakcyjna, na klientów czeka bowiem do wyboru 500 mieszkań – od kawalerek po 4 pokojowe apartamenty. Poszukujących ucieszy fakt, że mieszkania dostępne są zarówno z ogródkami jak i z balkonami oraz antresolami, a kuchnie mogą być oddzielne lub łączone z pokojem w formie aneksu.
Wstęp na targi jest płatny (bilet normalny kosztuje 20 zł, a rodzinny, przy minimum 2 osobach dorosłych, 15 zł), ale rejestrując się przez stronę internetową organizatora, można otrzymać zniżkę na wejściówkę.
Standardowo dla odwiedzających targi otrzymają bezpłatne materiały, w których znajdą się katalogi budowlane, mapy z obecnymi i planowanymi inwestycjami, czasopisma wnętrzarskie, wizualizacje budynków i kontakty do biur sprzedaży. Uczestniczyć będzie można także w serii seminariów z dziedziny prawa, finansów i podatków.
Tydzień później, czyli 18 marca Rafin Developer organizuje dni otwarte w inwestycji Kępa Mieszczańska w godzinach 11-16 na ul. Dmowskiego 19 E-F. Na miejscu poczęstować się będzie można pyszną kawą i porozmawiać z naszymi specjalistami na wszelkie tematy z branży deweloperskiej. Oprócz tego, można będzie zobaczyć wszystkie dostępne lokale i tym samym rozejrzeć się po okolicy. Lokalizacja jest jedyna w swoim rodzaju. Na Kępie Mieszczańskiej znajdują się 4 hektary terenów zielonych, sprawiających, że to miejsce jest wyjątkowe.
Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

4 nowe mieszkania w Wybrzeże Reymonta

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Wybrzeże Reymonta - 2.L0.K2.012.L0.K2.0164.33 m2parter3-
Wybrzeże Reymonta - 2.L0.K2.032.L0.K2.0371.3 m2parter3-
Wybrzeże Reymonta - 2.L1.K2.052.L1.K2.0564.53 m213-
Wybrzeże Reymonta - 2.L1.K2.082.L1.K2.0871.43 m213-

Najnowsze artykuły

W grudniu po ponad 20 latach pojedziemy pociągiem z Wrocławia do Świdnicy [ZDJĘCIA]
Mieszkańcy Dolnego Śląska zyskają dodatkowy dostęp do kolei. We wrześniu zakończono prace na torach...
Następne dwa przedwojenne hotele we Wrocławiu odzyskają swój dawny blask [WIZUALIZACJE]
Już wkrótce dwa następne, zabytkowe przedwojenne budynki hotelowe w stolicy Dolnego Śląska przejdą r...
W centrum Wrocławia trwa budowa nowego biurowca [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W samym centrum Wrocławia, kilkaset metrów od Rynku przy placu Jana Pawła II trwa budowa nowego biur...
Sii zwiększy zatrudnienie w swoim centrum w Gdańsku
Firma Sii Polska, jeden z największych dostawców usług IT, inżynieryjnych, cyfrowych i BPO w Polsce...
Osiedle Kajdasza – najładniejsze osiedle na Jagodnie od PROFIT Development [FILM]
Profit Development rozpoczyna realizację kolejnego etapu inwestycji przy ul. Kajdasza we Wrocławiu....
Wirthwein Polska uruchamia nową fabrykę w Łodzi. Będą nowe miejsca pracy
Kolejna zagraniczna firma zdecydowała się zwiększyć swoje inwestycje w Łodzi. Producent podzespołów...
Wrocław: Międzynarodowa szkoła wybrała na siedzibę liceum kompleks biurowy Centrum Południe
Kompleks biurowy Centrum Południe we Wrocławiu pozyskał kolejnego najemcę z branży edukacyjnej. We w...
Na warszawskim Mordorze rusza budowa hostelu pod najem długoterminowy
Spółka Postęp Property, należącą do fińskiego dewelopera YIT Development, podpisała z firmą Unibep S...
Dolny Śląsk: Rusza budowa kompleksu Karkonosze Springs Hotels&Resorts [WIZUALIZACJE]
We wsi Staniszów pod Jelenią Górą, u podnóża Karkonoszy, firma Oak Property należąca do grupy Europl...
Wkrótce otwarcie hotelu Diament Plaza w centrum Katowic [WIZUALIZACJE]
W samym centrum Katowic jeszcze w tym roku otwarty zostanie nowy hotel Diament Plaza z 135 pokojami,...