Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD znów pod kopułą Hali Stulecia

Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD znów pod kopułą Hali Stulecia

Wrocław
REKLAMA

Już w najbliższy weekend, czyli od 16 do 18 marca w Hali Stulecia odbędą się coroczne targi branży budowlanej, największe na Dolnym Śląsku. W tym roku ponownie we wnętrzu wyremontowanego obiektu TARBUD zgromadzi się ponad 160 wystawców z kraju i zagranicy.

Budujesz, remontujesz, inwestujesz?


TARBUD to największe wydarzenie branży budowlanej na Dolnym Śląsku. Przez trzy dni swoją ofertę zaprezentuje ponad 160 producentów, dostawców materiałów i usług budowlanych, wykonawców inwestycji oraz przedstawicieli instytucji finansujących budownictwo.

Dla wystawców jest to doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty inwestorom, architektom, wykonawcom i handlowcom. TARBUD promuje budownictwo funkcjonalne i bezpieczne a zarazem ekologiczne i energooszczędne jaki również szereg innowacyjnych rozwiązań i technologii. Tereny zewnętrzne Hali Stulecia są doskonałą przestrzenią do prezentowania samochodów dostawczych oraz ciężkiego, specjalistycznego sprzętu budowlanego. Równocześnie z Tarbudem w Hali Stulecia odbędą się Międzynarodowe Targi Drewna – DREWOOD 2012.


Moc atrakcji zarówno dla wystawców jak i zwiedzających

Bogaty program dodatkowych atrakcji dla zwiedzających przewiduje wykłady tematyczne przygotowane przez Dolnośląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa oraz Polski Związek Firm Deweloperskich z Wrocławia, pokazy i porady dla publiczności w zakresie m.in. remontów, napraw, związane z prowadzeniem procesu inwestycyjnego czy zoptymalizowania cen materiałów budowlanych.

Ponadto wystawcy organizują liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, oferty specjalne na czas targów oraz wysokie rabaty. Dla wystawców przygotowane zostały konkursy na Najciekawszą Aranżację Stoiska Targowego oraz na Wyróżniony Produkt a także Śniadanie Biznesowe, na którym specjaliści z Kancelarii Prawnej będą m.in.. doradzać w zakresie umów i zabezpieczeń w obrocie gospodarczym.

Nowe przedszkole – TARGOWE!

Przed dwa dni – sobotę i niedzielę na terenie targów TARBUD czynne będzie przedszkole targowe. Jest to propozycja dla wszystkich zapracowanych rodziców, który na czas zwiedzania stoisk i studiowania oferty wystawców mogą oddać swe pociechy pod opiekę doświadczonych opiekunek i animatorów przedszkolnych zabaw.

Godziny otwarcia: 10.00 – 18.00, w niedzielę do godz. 17.00
Ceny biletów: 15 zł normalny, 10 zł ulgowy, 5 zł grupowy
Miejsce: Hala Stulecia i Tereny zewnętrzne, ul. Wystawowa 1, Wrocław
Organizator: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o.
www.tarbud.wroclaw.pl

REKLAMA
Autor: tm, inf. prasowa

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA