Targi Mieszkań i Domów – podsumowanie

Targi Mieszkań i Domów – podsumowanie

Wrocław
these_eyes
these_eyes
REKLAMA

Pierwszego i drugiego dnia, ubiegłego miesiąca, odbyły się Targi Mieszkań i Domów - Nowyadres.pl. Tradycyjnie targi tego typu odbywają się w Hali Stulecia i również tym razem zabytkowy budynek autorstwa niemieckiego architekta Maxa Berga zgromadził pod swoim dachem około 120 przedstawicieli branży finansowej, wnętrzarskiej oraz deweloperskiej.

 

Stoisko numer C8, należące do jednego z czołowych przedstawicieli ostatniej z branż – Lokum Deweloper, cieszyło się się sporym zainteresowaniem wśród odwiedzających Targi. Prezentowano między innymi mieszkania dostępne w ramach inwestycji Lokum da Vinci mieszczącej się przy ulicy Bajana.


Budowa pierwszego etapu już właściwie podbiegła końca i w najbliższym czasie deweloper spodziewa się odbiorów gotowych mieszkań. Będzie ich 223 o powierzchni 29-100 m2, z czego znaczna część została już sprzedana lub zarezerwowana.


REKLAMA

Jedną z ciekawszych atrakcji, pokazanych obecnym na stoisku Lokum była także prezentacja II etapu Lokum da Vinci. Kolejne budynki J i K, zostaną oddane w II kwartale 2015 r., natomiast budynki H i I zostaną oddane w III kwartale 2015 r.

 

Dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających stoisko cieszyła się możliwości otrzymania bezpłatnej porady dotyczącej wykończenia wnętrz i przestrzennej aranżacji mieszkania w ramach programu Lokum pod Klucz. Uwag udzielał wykwalifikowany architekt.

Każdy z kilkuset przybyłych na Targi Mieszkań i Domów gości otrzymał bezpłatny „Album Targowy – Wrocław i okolice, wiosna 2014", w którym można znaleźć kompendium „Jak kupić mieszkanie”.
Nie zabrakło prelekcji specjalistów lokalnego rynku nieruchomości udzielających porad miedzy innymi w zakresie zakupu mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych. Tegoroczna edycję można uznać za bardzo udana i obfitującą w w liczne atrakcję dla wszystkich poszukujących swojego nowego, wymarzonego mieszkania.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA