Rodzina na swoim – czy warto się pospieszyć?

Rodzina na swoim – czy warto się pospieszyć?

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Tylko do końca grudnia można dostać dopłatę nawet do 70 000 do kredytu mieszkaniowego i zyskać własne mieszkanie w wysokim standardzie. Decydując się na zakup od sprawdzonego dewelopera przeprowadzenie transakcji spełniającej wymogi RNS jest możliwe w ciągu kilku dni.  

 

Dopłata do kredytu w ramach RNS to realne oszczędności i pomoc dla tych, dla których będzie to pierwsza własna nieruchomość. Eksperci rynku nieruchomości prognozują, że program „Mieszkanie dla młodych”, który zastąpi RNS będzie mniej korzystny dla kupujących. Co więcej, zanim rozwiązanie wejdzie w życie, co najmniej przez pół roku nabywcy mieszkań nie będą mieli dostępu do żadnego państwowego wsparcia. W Archicomie kupujący swoje pierwsze „M” mogą liczyć na pełne wsparcie przy formalnościach oraz doradztwo w zakresie najkorzystniejszego kredytu.

 

Dla tych, którzy wahają się, czy nie jest za późno na podejmowanie decyzji, mamy dobrą wiadomość. W praktyce, żeby zakwalifikować się do systemu dopłaty RNS wystarczy w pierwszej kolejności złożyć wniosek kredytowy i podpisać umowę przedwstępną. W Archicomie - dzięki ścisłej współpracy z doradcami finansowymi – proces ten trwa tylko kilka dni. Wstępną decyzję kredytową można otrzymać w 24 godziny, a całą dokumentację wypełnić, przy wsparciu doradców, w jednym miejscu.

 

REKLAMA

Rozważając wybór dewelopera oferującego mieszkania w RNS warto w tych ostatnich tygodniach postawić na tego, który jest wiarygodnym partnerem dla banków (czyli jest łatwo kredytowany). Tylko wówczas można być spokojnym, że wniosek zostanie rozpatrzony do końca roku 2012. W raporcie opracowanym przez Home Broker Archicom znalazł się w pierwszej piątce najbardziej zaufanych i transparentnie funkcjonujących deweloperów, od których najłatwiej kupić lokal finansując się kredytem hipotecznym. Dodawszy pozycję rynkową i stabilność finansową firmy, można być pewnym bezpiecznego i bezproblemowego zakupu.


Do wyboru klienci Archicomu mają ponad 200 mieszkań, które spełniają kryteria Rodziny na swoim. Mieszczą się one na kilku osiedlach: Olimpia Port - osiedle nad Odrą, na styku Sępolna i Swojczyc, Cztery Pory Roku – okrzyknięte najpiękniejszym osiedlem Dolnego Śląska, ulokowane na Jagodnie oraz nowa inwestycja na Zachodzie Wrocławia. Poza kompleksową urbanistyką mieszkańcy będą mieć do dyspozycji bogatą infrastrukturę towarzyszącą – części wspólne, boiska, własny fitness, miejsca do grillowania. Tak wysoki standard w RNS jest na rynku rzadkością.

 

Archicom już dziś i jutro zaprasza na targi, w ramach których podpowie, co zrobić, żeby szybko i bezpiecznie skorzystać z dopłaty w ramach RNS. Eksperci poradzą również, jak zamienić mieszkanie na większe. Doradcy Archicomu wycenią mieszkanie, zajmą się jego sprzedażą i pomogą w załatwieniu kredytu.


Targi ofert i zamiany mieszkań odbywają się we wrocławskim Salonie Sprzedaży mieszkań przy ul. św. Mikołaja 7. Potrwają w piątek i sobotę od godz.10 do 17.

Po indywidualną ofertę zadzwoń! 71 78 58 111.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA