Prezentacja mieszkania – decydujący krok przy zakupie nowego lokum?

Prezentacja mieszkania – decydujący krok przy zakupie nowego lokum?

Wrocław
these_eyes
these_eyes
Olimpia Port
adresWrocław, Krzysztofa Kolumba
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA

Kupowanie mieszkania to zazwyczaj bardzo długi i wyczerpujący proces. Przekonała się o tym już niejedna rodzina chcąca zamieszkać w swoich wymarzonych czterech kątach. Proces ten potrafi przeciągać się w miesiące, a czasami nawet lata, ponieważ każdy pragnie żeby jego przyszłe lokum było pod każdym względem doskonałe oraz dopasowane do jego potrzeb. W jaki sposób najłatwiej się o tym przekonać? Najlepiej upewnić się czy mieszkanie spełnia odpowiednie oczekiwania oglądając je na własne oczy, podczas spotkania umówionego z deweloperem – taką możliwość oferuje na firma Archicom.


Oprócz ceny oraz lokalizacji mieszkania bardzo ważny jest przecież jego wygląd. Jeśli dwa pierwsze czynniki są spełnione w granicach naszych oczekiwań, pozostaje nam przekonać się jakie możliwości aranżacyjne daje nam upatrzona przez nas przestrzeń. Bardzo istotne jest również w jaki sposób doświetlane są pokoje oraz to jaki mamy widok za oknem. Warto wcześniej wybrać się do wymarzonego M choćby w celu sprawdzenia jak się w nim czujemy.

 

W tym celu należy, przy pomocy swojego Doradcy Klienta, umówić się na wizytę na budowie w wybranej inwestycji. W przypadku gdy budynek jest jeszcze w trakcie budowy  Doradca Archicomu skontaktuje się wcześniej z kierownictwem budowy w celu uzgodnienia dogodnej dla obu stron daty oraz godziny. Jeśli mieszkanie, które wybraliśmy znajduje się w ramach gotowej już inwestycji termin uzgadniany jest już tylko pomiędzy klientem a deweloperem.

 

REKLAMA

Warto tez wspomnieć, że podczas jednej wizyty istnieje możliwość zobaczenia więcej niż jednego mieszkania. Pomoże to w późniejszych decyzjach oraz znacznie zaoszczędzi nasz czas, jeśli rzeczywiście nasz wybór waha się pomiędzy kilkoma propozycjami.

 

Kolejnym atrakcyjnym rozwiązaniem są, przygotowane przez projektantów Archicomu mieszkania wzorcowe. Jeśli sami nie posiadamy własnej sprecyzowanej wizji co do sposobu wykończenia, jesteśmy w stanie zapoznać się z możliwymi pomysłami na aranżacje i estetykę przykładowych wnętrz. Daje nam to możliwość sprawdzenia jakiego rodzaju tynki są zastosowane, jakiej jakości jest stolarka drzwiowa oraz okienna oraz w jaki sposób rozmieszczone są instalacje.

 

Ponieważ bezpieczeństwo klienta jest dla Archicomu priorytetowe, jak czytamy na stronie internetowej, bezpośrednio przed rozpoczęciem wizyty otrzymujemy klika bardzo cennych informacji dotyczących procedur poruszania się na terenie budowy oraz niezbędny kask ochronny.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

nowa mieszkanie w Olimpia Port

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Olimpia Port - M24 3/4/4/4kM24 3/4/4/4k87.51 m244-