Olimpia Port

Olimpia Port

Mieszkania/Wrocław/Psie Pole/Swojczyce/Krzysztofa Kolumba
63
8125
82
3606
REKLAMA
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
wykonawcaArchicom S.A.

O inwestycji Olimpia Port

Olimpia Port to wieloetapowe osiedle Archicomu powstające na granicy dwóch wrocławskich osiedli: Swojczyc i Sępolna, w rejonie ulic Swojczyckiej, Marca Polo i Krzysztofa Kolumba. Zamieszkało tam już ponad tysiąc rodzin. Mieszkania są dostępne w czterech układach: dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowym. Do każdego przynależy ogródek, taras lub balkon, a do tych na parterach dodatkowo drzwi antywłamaniowe oraz rolety w oknach.

Wrocławski deweloper oferuje mieszkania tuż przy rzece. Budynki odznaczają się drewnianymi wykończeniami elewacji i szklanymi balustradami. Dobry widok na Odrę zapewniają rozległe tarasy, panoramiczne okna, czy przeszklone narożniki pomieszczeń. Dodatkowo w tych obiektach na dachach znajdują się tarasy widokowe.

Funkcję mieszkalną osiedla uzupełniają jeszcze funkcje handlowe i usługowe. Funkcjonują już tam m.in. restauracje, fryzjer, apteka, żłobek oraz przedszkole. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie powstanie centrum handlowe Swoja Olimpia m.in. z supermarketem.

Na terenie inwestycji znajdują się zielone skwery z ławkami. Obok przebiegają trasy spacerowe oraz rowerowe wzdłuż nadrzecznych wałów. Mieszkańcy mają do dyspozycji również boiska do gry, przystań kajakową oraz miejsca wyznaczone na piknik lub grilla. Do tego mogą korzystać z parkingu, garażu podziemnego, rowerowni, fitnessu w budynku i siłowni zewnętrznej, placów zabaw, a także z klubu mieszkańca z grami planszowymi i bilardem. Sezonowo są również organizowane pokazy kina plenerowego.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!

Opinie o Olimpia Port

Napisz komentarz
Archicom S.A.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Łukaszgość
Niestety słychać, najgorzej przez wspólną wentylację hybrydową (wspólne piony wentylacyjne) - mieszkanie na Olimpii Port
0
Zaloguj aby dodać komentarz
ziutek
jak wygląda akustyka w mieszkaniach Archicomu? słychać sąsiadów obok lub nad wami?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA