Nowy etap i nowe atrakcje na Olimpii Portfot. investphoto.pl

Nowy etap i nowe atrakcje na Olimpii Port

Artykuł sponsorowany
Olimpia Port
adresWrocław, Krzysztofa Kolumba
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
To jedno z kilku wieloetapowych osiedli społecznych Archicomu, które od lat cieszy się popularnością wśród tysięcy wrocławian. Wraz z oddaniem do użytku nowych lokali, na mieszkańców czekają dodatkowe atrakcje.
Wrocławski deweloper oddał już do użytku 24 budynki na Olimpii Port, a w przygotowaniu czekają jeszcze kolejne etapy osiedla. To doskonała okazja, by wprowadzić się na osiedle, na którym sąsiedzi są ci bliżsi niż gdziekolwiek indziej, a oprócz licznych miejsc rekreacji, czeka na ciebie dodatkowo kino plenerowe na barce.
fot. investphoto.pl

Siłownia, plaża, kino

Stale rozrastające się osiedle Olimpia Port jest przepełnione możliwościami spędzenia wolnego czasu i integracji. Tutaj nie tylko umówisz się z sąsiadami na mecz koszykówki, ale jeszcze wykorzystasz ostatnie ciepłe dni i razem zagracie na plaży w siatkówkę.
Aktywnie spędzić czas możesz również na zewnętrznej siłowni na świeżym powietrzu. Stanowi świetną alternatywę dla zamkniętego pomieszczenia pełnego ciężkich sprzętów. Na niej wykorzystasz ciężar własnego ciała, co idealnie uzupełni trening oparty na biegach po zielonej okolicy.
fot. investphoto.pl
Na jesienną pogodę doskonale sprawdzi się klub mieszkańca. Piłkarzyki, telewizja, planszówki, gry wideo – tam możesz się odprężyć, rywalizować, czy spędzić czas z rodziną i sąsiadami. Mieszkańcy w każdym wieku znajdą coś dla siebie.
Gdy zmęczysz się podczas treningu, meczu, czy pływania po Kanale Żeglugowym, będzie na ciebie w przyszłości czekać oczko wodne z plażą, które powstanie tuż przy planowanej galerii Olimpia Park. A od niedawna – kino plenerowe na plaży bądź barce. Trzydzieści leżaków, siedem hamaków i mnóstwo miejsca na rodzinne piknikowanie. Zorganizowano już projekcje takich filmów jak "Młodość" i "Dzikie historie".
REKLAMA
fot. investphoto.pl

Ciesz się okolicą

Atutem Olimpii Port jest również świetna lokalizacja. W obrębie osiedla mieszkańcy zrobią pełne zakupy spożywcze – od tych tradycyjnych, przez wyroby rzemieślnicze, aż po smaki orientalne. A w przypadku osób pracujących zdalnie, lunch zjedzą w restauracji tuż przy swoim domu.
Komunikacja z pozostałymi częściami miasta cały czas się rozwija. Do centrum miasta mieszkańcy dojadą już nie tylko samochodem czy rowerem, ale i koleją aglomeracyjną z pobliskiej stacji Wrocław Swojczyce.
fot. investphoto.pl
By atrakcyjnie i w rozmaity sposób spędzić wolny dzień z rodziną, można się obyć bez auta. Wyspa Opatowicka i Las Strachociński to zielone enklawy doskonale nadające się na spacer. Na Stadionie Olimpijskim w każdym tygodniu czekają na przybyłych sportowe emocje. A kompleks rekreacyjny Park Szczytnicki-Hala Stulecia-Ogród Japoński to kopalnia możliwości.
Wybierz mieszkanie składające się z od dwóch do nawet pięciu pokoi i ciesz się swoją własnością położoną tuż przy Kanale Żeglugowym, bądź nieco dalej w głąb osiedla, otoczoną starannie zaprojektowaną zielenią.
fot. investphoto.pl