Wrocław: Apartament nad Odrą z dostępem do mariny. Archicom wprowadza nowy etap Olimpii Port źródło: Materiały inwestora

Wrocław: Apartament nad Odrą z dostępem do mariny. Archicom wprowadza nowy etap Olimpii Port

WIZUALIZACJE
Artykuł sponsorowany
Olimpia Port
adresWrocław, Krzysztofa Kolumba
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
O sukcesie osiedla na granicy Sępolna i Swojczyc świadczą zarówno liczne nagrody, jak i tysiące zadowolonych wrocławian. Archicom sprzedał do tej pory na Olimpii Port ponad 1700 mieszkań, a do swojej oferty wprowadza jeszcze ponad 100. Apartamenty z widokiem na Odrę będą wizytówką inwestycji i trafionym wyborem nawet dla najbardziej wymagających klientów.
Deweloper ruszył ze sprzedażą centralnego etapu Olimpii Port, położonej przy ulicy Marca Polo. W trzech pięciopiętrowych budynkach znajdzie się 118 mieszkań, w układach dwu-, trzy- oraz czteropokojowym. Duże przeszklenia zapewnią optymalne doświetlenie, a z przestronnych balkonów i tarasów, okoliczna przyroda będzie cieszyć oko o każdej porze roku. Park, marina, czy promenada rzeczna – osoby, które postawią na nowy etap Olimpii Port, będą mieć te unikalne widoki na wyciągnięcie ręki.
Na mieszkańców czekają dodatkowe udogodnienia. W budynkach dostępne będą portiernie, których obsługa odpowiednio pokieruje gości, a także przechowa klucze. Ochrona zagwarantuje, że o bezpieczeństwo własne i swojego majątku będzie można być spokojnym. Udogodnieniem będą również dostępne rowerownie oraz podziemne garaże. Zielone tarasy nad garażami i lokalami usługowymi spełnią funkcję dekoracyjną, która podkreśli zielone otoczenie osiedla. Ciszę gwarantuje brak ruchu samochodowego w bezpośrednim sąsiedztwie.
Apartamentowy etap wyróżnia również architektura. Wykończenie cegłą wraz z dużą liczbą przeszkleń i elementami ze stali stanowi ciekawe połączenie. Charakteru dodają piony przeszklonych elewacji oraz wiszące na stalowych cięgnach głębokie balkony. Rozciągający się z nich widok na Odrę zachwyca o każdej porze roku.
Materiały inwestora

Olimpia Port – tu chce się żyć

Jednym z głównych atutów nowego etapu jest lokalizacja. Osiedle nie jest usytuowane bezpośrednio przy ulicy, dzięki czemu mieszkańcy mogą być spokojni o ciszę i spokój. Dodatkowo znajduje się między przepływającą rzeką a rozległym parkiem. Otoczenie zieleni z każdej strony zapewnia widoki cieszące oko.
W sąsiedztwie budynków powstanie plac, zaprojektowany z myślą o potrzebie wspólnego miejsca dla mieszkańców na świeżym powietrzu. Ławki, fontanna oraz sezonowo rozkładane lekkie żagle stworzą prawdziwy wakacyjny klimat. Plac ma służyć nie tylko integracji, ale też organizowaniu wydarzeń kulturalnych. W jego sąsiedztwie dostępnych będzie dziewięć lokali – kawiarnie, restauracje, a nawet sklepy z ekologicznymi produktami. Szczególnie przyciągać będą letnie ogródki, w sam raz na wieczorny relaks.
REKLAMA
Z placu do nadrzecznej promenady z bazą kajakową, która już teraz cieszy się dużą popularnością, będą prowadziły drewniane pomosty. Wraz z nowym etapem powstanie przystań, przy której będą mogły cumować małe jednostki pływające. Obecnie atrakcję stanowi barka, na której organizowane jest m.in. kino plenerowe. Archicom zadba również o przedłużenie szlaku rekreacyjnego, stworzenie nowego, dużego placu zabaw, a także zamontowanie siłowni plenerowej.
Materiały inwestora

Osiedle samowystarczalne

Archicom ma duże doświadczenie w realizacji osiedli społecznych. Potwierdzeniem jest wciąż rozbudowująca się Olimpia Port, pełna zaangażowanych mieszkańców. Tutaj to oni tworzą zgraną społeczność, organizując wspólne treningi, mecze siatkówki, wycieczki rowerowe czy wieczoryw klubie mieszkańca przy piłkarzykach.
Infrastruktura Olimpii Port gwarantuje, że mieszkańcy mają wszystko w zasięgu ręki. Rano kupią ciepłe pieczywo i odprowadzą dzieci do przedszkola, w porze lunchu rozsiądą się wygodnie w jednej z restauracji, a niezbędne produkty kupią w osiedlowych sklepikach. Słoneczny poranek z widokiem na rzekę, aktywnie spędzony czas na wycieczce kajakiem, popołudniowy relaks na tarasie czy spotkanie z przyjaciółmi w kawiarni – Olimpia Port to miejsce dla osób, które szukają samowystarczalnego osiedla z apartamentami w dogodnej lokalizacji.
Nowe lokale będą gotowe do użytku w II kwartale 2019 roku. Ceny rozpoczynają się od 8 199 zł/mkw. Szybki termin oddania gwarantuje, że wymarzone mieszkanie możesz kupić już teraz i cieszyć się nim tuż po przygotowaniu przeprowadzki.
fot. investphoto.pl