Wrocław: Archicom wprowadza do sprzedaży kolejne apartamenty z widokiem na Odrę na Olimpii Portźródło: Materiały inwestora

Wrocław: Archicom wprowadza do sprzedaży kolejne apartamenty z widokiem na Odrę na Olimpii Port

Kajtman
Kajtman
Olimpia Port
adresWrocław, Krzysztofa Kolumba
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Archicom, lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego, rozpoczyna drugi etap z apartamentami położonymi bezpośrednio nad rzeką. Do sprzedaży wprowadzone zostały budynki M21, M22 i M23. Centralną część osiedla Olimpia Port z portem zwieńczy plac z fontanną. Wielokrotnie nagradzana inwestycja cieszy się uznaniem klientów – do tej pory sprzedanych zostało ponad 1954 lokali, a 111 znajdzie się w nowym etapie. Mieszkania z bezpośrednim widokiem na Odrę i bulwar nadrzeczny przy marinie, będą imponującą wizytówką osiedla.
Olimpia Port realizuje koncepcje przyjaznej przestrzeni dla życia, sprzyjającą rekreacji, wypoczynkowi i nawiązywaniu relacji sąsiedzkich. Otoczenie rzeki, rozległe zielone tereny, szeroka baza sportowa oraz funkcjonalne układy mieszkań są odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy szukają praktycznych rozwiązań w wyjątkowo malowniczej lokalizacji.
Spektakularny widok na rzekę z apartamentówKontynuacja nadrzecznego etapu to oferta słonecznych apartamentów z widokiem na Odrę, marinę i zieleń bezpośrednio przy nadrzecznym bulwarze. Lokale położone pomiędzy parkiem a rzeką, gwarantują piękną panoramę za oknem i zarazem mogą być świetną lokatą kapitału. Charakterystycznym wyróżnikiem nadrzecznego etapu jest elegancka architektura – połączenie cegły z dużą ilością przeszkleń oraz akcentami ze stali. Piony przeszklonych elewacji oraz głębokie balkony wiszące na stalowych cięgnach, zapewnią mieszkańcom o wiele większą przestrzeń użytkową. Przyjemnych widoków dopełni zieleń na tarasach nad garażem i usługami. Położenie mieszkań bez bezpośredniego styku z ulicą podniesie komfort użytkowania.
Plac z fontanną przy porcie – serce osiedlaTworząc wspólne przestrzenie dla mieszkańców Archicom realizuje ideę samowystarczalnego osiedla społecznego. W nowym etapie, powstaje centralny plac z instalacją przestrzenną przywołującą skojarzenia portowe, fontanną i ławeczkami. Rozkładane sezonowo lekkie żagle podkreślą marynistyczny charakter. Do odpoczynku przy brzegu rzek zachęcą drewniane pomosty. Plac będzie pełnił funkcję miejsca integracji, spotkań oraz cyklicznych wydarzeń kulturalnych. Wypełnią go kawiarnie, sklepiki i restauracje – w sumie 9 lokali. W cieplejsze dni mieszkańcy skorzystają z letnich ogródków.
REKLAMA
Wypoczynek i aktywność w otoczeniu naturyOlimpia Port łączy w sobie wszystko to, czego mieszkańcy potrzebują do wygodnego życia. Już teraz korzystają ze zrealizowanych udogodnień: ścieżek rowerowych i rekreacyjnych, zielonych terenów wokół inwestycji, boisk sportowych, wielu sklepów oraz usług. Jedną z najbardziej popularnych atrakcji stała się nadrzeczna promenada wraz z drewnianymi pomostami oraz bazą kajakową. Sympatię mieszkańców budzi tutejsza barka, która stała się ulubionym miejscem wspólnych inicjatyw lokalnych. Wraz z nowym etapem powstaje przystań, przy której cumować małe jednostki pływające. Miłośnicy sportowych wyzwań oraz ci, którzy potrzebują zrelaksować się po całym tygodniu korzystają z uroków szlaku rekreacyjnego i siłowni plenerowych. Rekreacja w gronie rodziny i przyjaciół, obcowanie z naturą, nieograniczona możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu nad wodą, to wartości, które mieszkańcy doceniają o każdej porze roku.
Komfortowe mieszkaniaW ramach nowego etapu do wyboru jest 111 mieszkań w atrakcyjnych układach 2-, 3- i 4-, 5-pokojowych, w metrażach od 39 do 100 mkw. Wszystkie z nich doskonale doświetlone, z dużymi przeszkleniami, przestronnymi balkonami lub tarasami. Z mieszkań rozciąga się widok na marinę, promenadę rzeczną, plac lub zieloną przestrzeń. W budynkach znajdzie się ochrona, portiernia, garaże wraz z tarasami i rowerownie. Ceny nowych apartamentów zaczynają się już od 7 900 zł/mkw. Deweloper deklaruje oddanie mieszkań do użytkowania we wrześniu 2021 r.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz