Archicom zwiększa ofertę we Wrocławiu o 234 mieszkania

Archicom zwiększa ofertę we Wrocławiu o 234 mieszkania

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Grupa Archicom, największy deweloper we Wrocławiu, wprowadza do sprzedaży kolejne etapy swoich flagowych osiedli społecznych. W dwóch kolejnych budynkach Olimpii Port znajdą się 103 mieszkania, a w trzech budynkach inwestycji Cztery Pory Roku 130 mieszkania. Zakończenie inwestycji planowane jest w I kw. 2018 roku.
Od początku roku notujemy bardzo dobre wyniki sprzedaży. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza nasze flagowe osiedla społeczne – Olimpia Port i Cztery Pory Roku. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do sprzedaży nowe etapy tych projektów. W przypadku Olimpii Port jest to już drugie poszerzenie oferty w tym roku, w styczniu do sprzedaży trafiło 80 mieszkań, świadczy to o bardzo dużym zainteresowaniu jakim cieszy się ta inwestycja – mówi Rafał Jarodzki, wiceprezes Archicom.
We wprowadzonych do sprzedaży budynkach M5a i M5b osiedla Olimpia Port znajdą się mieszkania o najpopularniejszych powierzchniach od 38 do 84 mkw. W budynkach znajdzie się klub mieszkańca wyposażony m.in. w stół bilardowy, stół do tenisa stołowego i piłkarzyki. Ceny mieszkań zaczynają się od 5 550 zł za mkw.
REKLAMA
Osiedle społeczne Olimpia Port oferuje rozległą infrastrukturę, która podnosi jakość i wygodę życia mieszkańców, atrakcyjne tereny zielone, place zabaw, wózkownie oraz klub mieszkańca. Ponadto, wykorzystując pobliskie dorzecze Odry, Archicom udostępni klientom, marinę oraz barki rzeczne, które mają pełnić funkcje kulturalno-rozrywkowe. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba ochrona, a wjazd na osiedle będzie chroniony szlabanem. 
Osiedla Cztery Pory Roku powiększy się o trzy budynki – J8, J9 i J10, w których znajdzie się 130 mieszkań. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach mają balkony i przestronne tarasy. Na osiedlu dostępna jest pełna infrastruktura – klub mieszkańca, place zabaw, fitness, wózkownia. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Ceny mieszkań zaczynają się od 5 180 zł za mkw. Dodatkowo klienci będą mogli kupić komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe na podziemnym parkingu. 
Grupa Archicom sprzedała w 611 mieszkań (17,5% więcej w porównaniu do 2014 roku), w pierwszym kwartale 2016 r. sprzedaż wyniosła 215 mieszkań. Grupa planuje zwiększenie sprzedaży do ponad 1.000 mieszkań rocznie już od 2017 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA