Jesienny wysyp ofert Archicomu

Jesienny wysyp ofert Archicomu

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Po wprowadzeniu do sprzedaży Browarów Wrocławskich deweloper nie zwalnia tempa. Do oferty trafiają nowe etapy chętnie wybieranych osiedli społecznych – Cztery Pory Roku i Słoneczne Stabłowice. Archicom zwiększa tym samym swoją ofertę do 1600 mieszkań we Wrocławiu.
Inwestycja Cztery Pory Roku od lat należy do najchętniej wybieranych osiedli społecznych we Wrocławiu – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom S.A. – W nowym etapie osiedla klienci mogą liczyć na ustawne mieszkania i rozbudowę istniejącej własnej bazy sportowej.
Archicom wprowadza do sprzedaży 3 nowe budynki przy ul. Krzysztofa Komedy, a w ramach nich 180 funkcjonalnych lokali, od kawalerek o powierzchni 30 mkw. po 74-metrowe mieszkania 4-pokojowe. Wraz z nowym etapem na osiedlu pojawi się nowe boisko sportowe i plac do gry w boule. Mieszkańcy nowego etapu osiedla będą mieli również do dyspozycji własny klub mieszkańca i dobrze wyposażony fitness. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się już w III kwartale 2019 r.
Z kolei na osiedlu Słoneczne Stabłowice, zlokalizowanym przy ul. Jodłowickiej, pojawią się kameralne budynki Z3, Z4, Z7 i Z8, w których swoje nowe mieszkanie znajdzie 168 wrocławian. Wybierać można spośród 2-, 3- i 4-pokojowych mieszkań z balkonami, loggiami lub ogródkami. Osiedle przyciąga bogatą ofertą spędzania czasu wolnego i kompleksowo zagospodarowaną okolicą. W pobliżu znajdziemy m.in. szkoły, żłobek i przedszkole, aptekę, przychodnię i sklepy. Do Centrum dostaniemy się samochodem, komunikacją miejską, a także koleją aglomeracyjną. Na osiedlu znajdować się będzie klub fitness z miejscem do integracji dla mieszkańców, strefy do grillowania i place zabaw wśród zieleni. Bliskość rzeki i duża ilość zieleni sprzyja odpoczynkowi po pracy. Przekazywanie kluczy właścicielom nastąpi w II kwartale 2019 r.
REKLAMA
Rozwijając inwestycję Słoneczne Stabłowice zastosowaliśmy rozwiązania sprawdzone na innych naszych osiedlach społecznych. Bieżące dostosowanie oferty do potrzeb wrocławian pozwala nam liczyć na utrzymujące się na wysokim poziomie zainteresowanie naszymi mieszkaniami – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom S.A.
Za projekt obu inwestycji odpowiada autorskie studio Doroty i Kazimierza Śródków – Archicom Studio. Generalnym Wykonawcą w obu przypadkach będzie spółka należąca do Grupy Archicom – Archicom Sp. z o.o. - Realizacja Inwestycji Sp.k. Postępy prac na budowach Archicomu można śledzić na bieżąco stronie i na kanale YouTube dewelopera.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA