Ruszyła budowa Księżnaźródło: Materiały inwestora

Ruszyła budowa Księżna

Wrocław
Kacper  Mironowicz
Kacper Mironowicz
Księżno
adresWrocław, Opolska
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Przy ulicy Opolskiej na Księżu Wielkim powstaje nowe wrocławskie osiedle społeczne – Księżno. Budowa pierwszego etapu inwestycji wystartowała na początku sierpnia i zakończy się w IV kwartale 2017 roku. Klienci będą mogli starać się o wysokie dofinansowanie w ramach programu MdM.
Osiedla społeczne to wizytówka Archicomu. Cztery Pory Roku, Ogrody Hallera, Słoneczne Stabłowice i Olimpia Port wciąż się rozwijają – w 2016 roku na wszystkich czterech wprowadzone zostały wybudowane nowe etapy.  Osiedla społeczne od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów poszukujących ofert wykraczających poza zwyczajowe standardy deweloperskie. 
Tą samą drogą podąża Księżno.
Kameralny charakter Księżna będą tworzyć sąsiedzkie miejsca spotkań i duża ilość zieleni. Możliwość aktywnego wypoczynku w okolicy i przestrzenie do zawiązywania się sąsiedzkich relacji, jak fitness i klub mieszkańca, wpisuje Księżno w nurt osiedli społecznych Archicomu – tłumaczy prezes zarządu spółki, Dorota Jarodzka-Śródka.

W kwadrans do centrum

Oprócz osiedlowego klubu mieszkańca i klubu fitness do dyspozycji lokatorów będzie też teren do gry w piłkę czy plac zabaw, a o bezpieczeństwo zadba monitoring, szlaban i wynajęta agencja ochrony. Ogromne tereny rekreacyjne na spacer, piknik czy poranny jogging mieszkańcy Księżna odnajdą też kilkaset metrów od osiedla w malowniczym Parku Wschodnim.
REKLAMA
Przy ul. Opolskiej znajduje się szkoła podstawowa i przedszkole, a także przystanki MPK. Sprawną komunikację z centrum zapewnią trzy linie autobusowe i dwie tramwajowe, a także bliskość kluczowych arterii komunikacyjnych Wrocławia, al. Armii Krajowej i ul. Krakowskiej.

Sprawdzone rozwiązania

W skład pierwszego etapu wejdzie 152 mieszkań podzielonych na pięć kameralnych budynków. Powierzchnie lokali będą wahać się od 38 do 79 metrów kwadratowych. Ceny rozpoczynają się od 5240 zł/m2. Projektanci ze studia Archicom zastosowali układy mieszkań, które zapewnią odpowiednią funkcjonalność nawet kompaktowym lokalom.

Mieszkanie dla Młodych

Mieszkania na Księżnie kwalifikują się do rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Deweloper zaznacza, że rodziny mają szansę na naprawdę wysokie dofinansowanie – od 17 do nawet 92 tysięcy złotych.
Z ofertą mieszkaniową Archicomu na osiedlu Księżno można zapoznać się na oficjalnej stronie dewelopera.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA