Wrocław: Komfortowo i bezpiecznie. Pierwsi mieszkańcy wprowadzają się do Księżnafot. investphoto.pl

Wrocław: Komfortowo i bezpiecznie. Pierwsi mieszkańcy wprowadzają się do Księżna

Artykuł sponsorowany
Księżno
adresWrocław, Opolska
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Archicom zakończył pracę nad budową pierwszego etapu jednego ze swoich osiedli społecznych – Księżna przy ulicy Opolskiej. Zadbał o komfort i poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, a także o możliwości spędzenia wolnego czasu. Wciąż dostępnych jest kilka mieszkań, nawet takich w promocyjnej cenie.
Inwestycja będzie gotowa w całości za około rok, ale pierwsi mieszkańcy będą mogli cieszyć się swoimi lokalami już w najbliższym czasie. Wrocławski deweloper oddaje do użytku w ramach pierwszego etapu cztery budynki, w których znajdą się 172 mieszkania na sprzedaż. Ceny za lokale gotowe do odbioru zaczynają się już od 345 700 zł.
Ze względu na społeczny charakter osiedla, na jego mieszkańców czeka znacznie więcej, niż tylko własne cztery ściany.
fot. investphoto.pl

Wszystko na miejscu, z dobrym dojazdem

Ważnym aspektem przy wyborze mieszkania jest dobra lokalizacja, a nią zdecydowanie odznacza się Księżno. Z jednej strony znajduje się wśród naturalnej zieleni, w pobliżu parku i rzeki, w spokojnym rejonie. A z drugiej okolica jest kompleksowo zagospodarowana – przedszkola i szkoły, apteki i ośrodki opieki zdrowotnej, sklepy i restauracje. Warto wspomnieć również o bliskości biblioteki, czy ogródków działkowych.
Mieszkańcy będą mieć w zasięgu ręki wszystko, co niezbędne, a gdy zechcą dostać się do centrum, komfort jazdy mają zapewniony – samochodem dotrą tam nawet w 20 minut. Dodatkowym atutem jest przystanek autobusowy mieszczący się tuż przy osiedlu, a by dojść na tramwajowy, wystarczy krótki spacer.
Archicom przewidział utworzenie na terenie osiedla lokali usługowych o powierzchni od 50 do blisko 190 mkw. Mogą się w nich znaleźć m.in. sklepy i restauracje, ale także biura. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli zjeść i zrobić zakupy tuż przy swojej klatce, a w dodatku otrzymają szansę na przeniesienie biznesu pod okna własnego domu – tak by mieć więcej czasu na korzystanie z zalet, które oferuje Księżno.
fot. investphoto.pl

Mnóstwo atrakcji w dobrym towarzystwie

Archicom to sprawdzony deweloper, znany na rynku z realizacji osiedli społecznych, na które postawili już tysiące wrocławian. Jednym z jego sztandarowych projektów tego typu jest wieloetapowe osiedle Olimpia Port. Równie wiele atrakcji co na nim, czeka na mieszkańców na Księżnie.
REKLAMA
Jednym z miejsc, z którego będą mogli swobodnie korzystać, jest klub mieszkańca. W jego projekcie łączą się idea relaksu oraz integracji. To m.in. tam można odetchnąć po powrocie z pracy, ale też spotkać się z sąsiadami, by nawiązywać nowe relacje, a także pielęgnować już te obecne. To także przestrzeń łącząca pokolenia – wspólnie spędzić wolny czas mogą całe rodziny.
fot. investphoto.pl
Świetne możliwości zagospodarowania popołudnia stwarza również osiedlowy klub fitness. Jest doskonałym rozwiązaniem dla zabieganych i zapracowanych osób, którzy jednak chcą o siebie zadbać o każdej porze roku. Czas, który poświęciliby na dojazd na siłownię, mogą w pełni przeznaczyć na trening. I tu zależnie od preferencji – mogą zdecydować się na samotne ćwiczenia bądź w towarzystwie sąsiadów, którzy z chęcią udzielą kilku wskazówek.
Osoby wprowadzające się do mieszkań w ramach pierwszego etapu Księżna już niedługo będą mogli cieszyć się pełnią wiosny po raz pierwszy w nowym miejscu. To z myślą o długich, słonecznych dniach Archicom zadbał o miejsce rekreacji na terenie osiedla. Siłownia zewnętrzna stanowi jednocześnie uzupełnienie tej tradycyjnej, ale także alternatywę dla osób chcących jedynie zaznać nieco wysiłku na świeżym powietrzu. Natomiast boisko do gry w piłkę zapewnia możliwość umówienia się na wspólny mecz oraz przestrzeń rekreacji dla starszych dzieci. Bo te młodsze, wspólnie z rodzicami, będą doskonale bawiły się na placu zabaw. A przede wszystkim bezpiecznie – osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, wjazd oddzielony szlabanem, a nad wszystkim będzie czuwać wyspecjalizowana firma ochroniarska.
fot. investphoto.pl

Niebanalna okolica

Widok z okna dużej części mieszkań budowanych w ramach Księżna już wskazuje na niebanalny charakter okolicy – naturalne tereny zielone świetnie nadające się na rodzinny spacer. A dojść nimi można m.in. do tak wyjątkowych atrakcji jak strzelnica i pole paintbollowe.
Uwagę rodzin jednak szczególnie skupią okoliczne parki. We Wschodnim znajduje się trasa biegowa o długości blisko trzech kilometrów, a także trzy trasy biegu na orientację o różnych poziomach trudności. Młodzi zechcą również spędzić czas na placu zabaw, a ich ciekawość wzbudzą Megafony, czyli instalacja akustyczna skupiająca dźwięki otoczenia.
Nieco dalej, udając się w drugim kierunku, można natomiast dotrzeć do parku Brochowskiego. Urozmaica spędzenie weekendu przede wszystkim ze względu na swoją główną atrakcje, czyli zielony labirynt – urokliwy szczególnie w czasie, gdy rośliny zdążą już zakwitnąć.
Mieszkania na Krzykach stanowią dla wrocławian interesującą opcję wyboru, dlatego też Archicom zdecydował się na realizację inwestycji właśnie w tej dzielnicy. Decydując się na zakup lokalu w gotowych budynkach, można teraz zaoszczędzić jeszcze nawet 10 tys. zł.
fot. investphoto.pl
REKLAMA