Ostatnie mieszkania na osiedlu Bulwar Mały Książę czekają na swoich właścicieliźródło: Materiały inwestora

Ostatnie mieszkania na osiedlu Bulwar Mały Książę czekają na swoich właścicieli

Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Inwestgrupa to wrocławski deweloper, który na rynku istnieje już od ponad 17 lat. W swojej historii zrealizowała już 18 inwestycji. Jedną z nich jest III etap osiedla Bulwar Mały Książę. Zadowoleni klienci są najlepszą wizytówką – w sprzedaży zostały ostatnie mieszkania z tej inwestycji. 
Spokojna okolica, doskonały dojazd do centrum miasta oraz tereny zielone to tylko kilka z wielu zalet Bulwaru Mały Książę. Osiedle znajduje się przy ulicy Opolskiej 130 na Księżu Wielkim. I etap inwestycji został oddany do użytku w 2017 roku, wtedy też zamieszkali tam pierwsi zadowoleni mieszkańcy. Obecny etap obejmuje 96 mieszkań, z czego większość z nich została przekazana lokatorom, którzy będą mogli wprowadzić się do nich już w przyszłym roku. 
Pani Maria, jedna z pierwszych mieszkańców osiedla, jest bardzo zadowolona z zakupu 3-pokojowego mieszkania i zachęca innych do tego samego.
Jest tu cicho i spokojnie, nieopodal mamy piękne tereny, po których często spaceruję z rodziną. Mieszkanie, w którym mieszkam, jest bardzo przestronne, czuję się w nim komfortowo i bezpiecznie – zachwala mieszkanka. – Dzięki placowi zabaw na terenie osiedla zawsze mam oko na moją córkę i wiem, że nic złego się jej nie stanie. Polecam zakup mieszkania na osiedlu Bulwar Mały Książę, tutaj każdy znajdzie swoje miejsce na ziemi.
fot. Jakub Zazula

Komfort mieszkania

Mała enklawa prywatności – w ten sposób można by opisać osiedle, które zostało zaprojektowane tak, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających. Deweloper w swojej ofercie posiada już ostatnie mieszkania w wariantach 2-, 3- i 4-pokojowym w zróżnicowanych metrażach. Pomieszczenia są modułowe, co pozwala przyszłym lokatorom na dowolną ustawność swojego mieszkania. Pomyślano również o komórkach lokatorskich, dzięki którym można zaoszczędzić wiele miejsca. Na niższych piętrach dodatkowo przewidziano ogródki oraz tarasy, za to na wyższych balkony i loggie.
Dużym udogodnieniem w przemieszczaniu się między piętrami są ciche windy, którymi można przewieźć na przykład ciężkie zakupy, czy dziecięcy wózek. W budynku znajdują się garaże podziemne oraz dodatkowo parking naziemny, na którym to będzie można bezpiecznie zostawić swój samochód. 
Materiały inwestora

Bezpieczeństwo ponad wszystko 

REKLAMA
Bulwar Mały Książę zostało doskonale oświetlone by każdy lokator mógł czuć się komfortowo i bezpiecznie w swoich prywatnych czterech ścianach. W każdym pomieszczeniu dostępne są drzwi antywłamaniowe. Inwestor pomyślał o wszystkim – mieszkania na najniższych piętrach zostały dodatkowo wyposażone w rolety zewnętrzne, które chronią nie tylko przed potencjalnym złodziejem, ale również przed słońcem w czasie upałów czy niechcianymi owadami. Bulwar Mały Książę posiada wewnętrzny plac zabaw, dzięki któremu dzieci będą mogły bezpiecznie się bawić, a rodzice będą mieli zawsze oko na swoje pociechy – jak wspomniała wcześniej Pani Maria.

Inwestycja dla wymagających

Okolica, w której położone jest osiedle Inwestgrupy, sprzyja uprawianiu różnego rodzaju aktywności fizycznej – od spacerów po jazdę na rowerze. Co więcej, w bliskim sąsiedztwie została postawiona ogólnodostępna zewnętrzna siłownia – to idealna alternatywa dla tradycyjnych klubów fitness, które często zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie hałaśliwych ulic. Liczne tereny zielone oraz niska zabudowa Bulwaru Mały Książę sprawiają, że mieszkańcy mogą nie tylko odpocząć od zgiełku miasta, ale przede wszystkim, poczuć się jak w prywatnej enklawie niedaleko centrum Wrocławia. 
Słoneczna, południowa ekspozycja inwestycji doskonale uzupełnia się z okolicznymi terenami. Nieopodal osiedla znajdują się park Wschodni oraz rzeka Oława, której to obecnie nabrzeże przechodzi rewitalizację – warto wybrać się na weekendowy spacer z rodziną, czy przejażdżkę rowerową. Będzie można skorzystać tam z tarasu widokowego, ścieżki dla rowerzystów i pieszych, toru rolkowego, a także miejskiej plaży.
Materiały inwestora

Liczne udogodnienia

W okolicy Bulwaru znajduje się wszystko, co potrzebne do prowadzenia domu oraz ułatwienia codziennego życia – sklepy, apteka, ośrodki edukacji, fryzjer, stacja benzynowa oraz liczne przystanki autobusowe. Niedaleko stąd mieści się pętla tramwajowa Księże małe, która w znacznym stopniu ułatwi bezpośredni dojazd do centrum miasta liniami 3 oraz 5. Dla zmotoryzowanych blisko jest do wschodniej obwodnicy Wrocławia, dzięki której ominą oni miejskie korki.
Problemem dla rodziców nie będzie też wybór odpowiedniej edukacji dla dzieci – niedaleko osiedla dewelopera rozbudowuje się Szkoła Podstawowa nr 99 przy ulicy Głubczyckiej 3. Budynek ma zostać kompleksowo wyremontowany i wyposażony w najnowocześniejsze sprzęty, oraz zapewnić udogodnienia osobom niepełnosprawnym. Warto wspomnieć, że nieopodal osiedla znajduje się także przedszkole, co znacząco ułatwi opiekę nad dzieckiem. 
Atrakcyjna okolica, liczne udogodnienia oraz zadowoleni klienci stanowią najlepszą rekomendację osiedla Bulwar Mały Książę. Inwestgrupa w swojej ofercie posiada ostatnie mieszkania z trzeciego, zarazem ostatniego, etapu tej inwestycji. Warto zatem zapoznać się propozycją dewelopera i wybrać idealne lokum dla siebie!
REKLAMA