Osiedle Bulwar Mały Książę – prywatność i bliskość natury fot. Jakub Zazula

Osiedle Bulwar Mały Książę – prywatność i bliskość natury

Inwestgrupa
REKLAMA
Miejska enklawa prywatności, liczne tereny zielone, czy bezpieczeństwo to kilka z wielu zalet osiedla Bulwar Mały Książę  pierwsi mieszkańcy przekonali się o tym doskonale już dwa lata temu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Inwestgrupy na rynku deweloperskim, jej inwestycja zapewni przyszłym lokatorom idealne warunki do życia. 
Inwestgrupa Sp. z o.o. jest obecna na wrocławskim rynku od 17 lat. Zrealizowała w tym czasie 18 inwestycji, przekazując 1475 mieszkań i domów, co świadczy o dużym doświadczeniu dewelopera. Pierwszy etap budowy osiedla Bulwar Mały Książę, znajdującego się przy ulicy Opolskiej 130 na Księżu Wielkim, oddała do użytkowania lokatorom w 2017 roku. Obecnie trwa budowa ostatniego, III etapu, który rozpoczął się w 2018 r. W trzech budynkach powstanie 96 mieszkań o metrażach od 40 do 64 mkw. – przyszli lokatorzy będą mogli wprowadzić się tam już w 2020 roku. Inwestycja obejmuje łącznie ponad 200 lokali o zróżnicowanym układzie mieszkań – w ofercie dostępne są dwu-, trzy- oraz największe czteropokojowe.
fot. Jakub Zazula

Okolica dla aktywnych

Malownicza okolica, w której położone jest osiedle Bulwar Mały Książę, sprzyja uprawianiu różnego rodzaju aktywności fizycznej – od spacerów po jazdę na rowerze. Co więcej, w niedalekim sąsiedztwie zlokalizowana jest zewnętrzna siłownia, z której każdy może skorzystać – to alternatywa dla tradycyjnych klubów fitness, często zlokalizowanych w bliskim sąsiedztwie ruchliwych i hałaśliwych ulic. Liczne tereny zielone oraz niska zabudowa Bulwaru Mały Książę z zachowaniem nutki nowoczesności sprawia, że można tu odpocząć od zgiełku miasta i poczuć się jak w prywatnej enklawie niedaleko centrum Wrocławia. Słoneczna, południowa ekspozycja inwestycji świetnie uzupełnia się z okolicznymi terenami. Nieopodal osiedla znajdują się Park Wschodni oraz rzeka Oława (nabrzeże obecnie przechodzi rewitalizację) – warto wybrać się na weekendowy spacer z rodziną, czy przejażdżkę rowerową. Będzie można skorzystać tam z tarasu widokowego, ścieżki dla rowerzystów i pieszych, toru rolkowego, a także miejskiej plaży.
Warto również wspomnieć, że 4 kilometry od osiedla – na Przedmieściu Oławskim – dzięki budżetowi obywatelskiemu pojawi się boisko do gry w baseball i softball – otworzy się ono przed tegorocznymi wakacjami. Jest to urozmaicenie dla dzieci oraz całych rodzin na spędzenie aktywnie wolnego czasu. W tej samej okolicy znajduje się również Hydropolis, które w niepogodne dni zapewni idealne połączenie nauki z rozrywką.
fot. Jakub Zazula

Wszystko znajdziesz na miejscu

W okolicy znajduje się wszystko, co potrzebne do prowadzenia domu oraz ułatwienia codziennego życia – sklepy, apteka, przedszkole, szkoły, fryzjer, bankomat, stacja benzynowa oraz liczne przystanki autobusowe. Nieopodal mieści się pętla tramwajowa Księże małe, która ułatwi bezpośredni dojazd do centrum miasta liniami 3 oraz 5. Blisko jest również do wschodniej obwodnicy Wrocławia, dzięki której ominiemy miejskie korki.
Okolica sprzyja także w wyborze odpowiedniej edukacji dla dzieci oraz profesjonalnej opieki nad dziećmi – niedaleko osiedla Inwestgrupy rozbudowuje się Szkoła Podstawowa nr 99 przy ulicy Głubczyckiej 3. Docelowo budynek ma zostać wyremontowany oraz wyposażony w najnowocześniejsze sprzęty, a także zapewnić dostęp osobom niepełnosprawnym. Blisko znajduje się także przedszkole.
REKLAMA
fot. Jakub Zazula

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Osiedle jest w pełni bezpieczne dzięki odpowiedniemu oświetleniu. Każde lokum posiada domofon oraz drzwi antywłamaniowe, a mieszkania na parterze dodatkowo rolety zewnętrzne, które chronią przed słońcem, owadami a także potencjalnym złodziejem. Bulwar Mały Książę posiada wewnętrzny plac zabaw, dzięki któremu dzieci będą mogły bezpiecznie się bawić, a rodzice będą mieli zawsze oko na swoje pociechy. 

Inwestycja dopasowana do twoich potrzeb 

Docelowo inwestor przewidział powstanie 7 budynków o łącznej liczbie 234 mieszkań o niezwykle wysokim standardzie dopasowanym do każdego lokatora. Oferta obejmuje zarówno jednopokojowe lokum (dla singli czy pary) o powierzchni 33 mkw. jak i przestronne 4-pokojowe 80-metrowe. Pomieszczenia są modułowe, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb każdego. Inwestor pomyślał również o komórkach lokatorskich, dzięki którym przyszli mieszkańcy zaoszczędzą wiele miejsca w mieszkaniu. Na niższych piętrach dodatkowo przewidziano ogródki oraz tarasy, za to na wyższych balkony i loggi.
Dużym udogodnieniem w przemieszczaniu się między piętrami są ciche windy, którymi można przewieźć na przykład ciężkie zakupy, czy dziecięcy wózek. W budynku znajdują się garaże podziemne oraz dodatkowo parking naziemny, na którym to będzie można bezpiecznie zostawić swój samochód.
fot. Jakub Zazula
Atrakcyjne ceny, zaczynające się od 283 384 tys. zł, oraz spokojna i zielona okolica sprawiają, że osiedle Bulwar Mały Książę Inwestgrupy jest świetne dla tych, którzy szukają wytchnienia od miejskiego hałasu i cenią sobie spokój oraz prywatność. Inwestycja sprawdzi się zarówno dla singli, par jak i dużych czy małych rodzin.
Ostatnie mieszkania czekają na swoich lokatorów, dlatego warto zapoznać się z ofertą dewelopera już dziś i wybrać swoją własną enklawę do życia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA