Ruszyła budowa Zalasewo Parkźródło: Materiały inwestora

Ruszyła budowa Zalasewo Park

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Na terenie gminy Swarzędz, deweloper KM Building rozpoczął budowę nowego osiedla – Zalasewo Park. Projekt będzie się składał z trzech trzykondygnacyjnych budynków z halami garażowymi i windami. Dla przyszłych lokatorów przygotowano w sumie 108 mieszkań.
Inwestycja Zalasewo Park to najnowsza propozycja spółki KM Building. Nowoczesny kompleks mieszkaniowy powstanie przy ulicy Kórnickiej 194. Osiedle będzie się składać z trzech budynków wielorodzinnych o trzech kondygnacjach każdy. Do dyspozycji mieszkańców będą lokale (2-, 3- i 4-pokojowe) o powierzchni od 45 do 75 mkw. zlokalizowane na parterze oraz pierwszym piętrze. Z kolei na piętrze drugim powstaną apartamenty, 4- i 5-pokojowe o powierzchni od 75 do 120 mkw. Pod budynkami wybudowana zostanie hala garażowa, zamykana bramą sterowaną pilotem z przynależnym jednym miejscem postojowym do każdego mieszkania czy apartamentu. Co istotne, do dyspozycji lokatorów będzie także winda. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 30 do 100 mkw., a pozostałe lokale zostaną wyposażone w przestronne balkony. Osiedle zostanie utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem. Deweloper zadba też o małą architekturę. Powstaną skwery i tereny zielone wokół budynku, chodniki, ogródki z wysianą trawą i ogrodzeniem dla mieszkań na parterze, a także mały park z ławeczkami od ulicy Kórnickiej. Inwestycję będzie wyróżniać także ozdobny, rzadko spotykany przy inwestycjach na rynku pierwotnym mural. Autorem jest artysta o pseudonimie SOMEART, który wystawiał swoją twórczość m.in. w Londynie. Lokale będą oddawane w standardzie podwyższonym lub "pod klucz". Ceny rozpoczynają się od 3950 zł. brutto za mkw.  Co ważne, w cenie metra kwadratowego klient otrzymuje miejsce w hali garażowej, a ponadto deweloper przygotuje dodatkowe 80 miejsc postojowych przy budynkach. Co ważne, oferowane mieszkania, również apartamenty z antresolą, kwalifikują się do dofinansowania w programie MdM. 
REKLAMA
Zalasewo położone jest na terenie gminy Swarzędz. To bardzo popularna ostatnio miejscowość wśród osób poszukujących miejsca do zamieszkania. Zaletą lokalizacji Zalasewo Park jest bliskość szkół i przedszkoli, dobre zaplecze usługowo-handlowe oraz dogodna komunikacja z Poznaniem. To także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Ulica Kórnicka graniczy z terenami rekreacyjnymi, trasami rowerowymi i ścieżkami, gdzie można odpocząć i regenerować siły w otoczeniu natury. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA