Zalasewo Park koło Poznania w rozbudowieźródło: Materiały inwestora

Zalasewo Park koło Poznania w rozbudowie

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Jeszcze w tym roku zakończy się realizacja drugiego budynku osiedla Zalasewo Park w podpoznańskim Zalasewie. Połowa mieszkań znalazła już właścicieli. Jednocześnie trwają prace przy trzecim budynku.
Zalasewo Park to łącznie 3 budynki wielorodzinne z 36 mieszkaniami i apartamentami każdy. Inwestycja powstaje w Zalasewie, na terenie podpoznańskiej gminy Swarzędz. Budynek nr 1 został już oddany do użytku. Pozostałe dwa (budynek nr 2 i 3) są na różnym etapie prac, z tym, że zakończenie realizacji budynku nr 2 planowane jest na koniec bieżącego roku.
Deweloper KM Building proponuje lokale o zróżnicowanym metrażu, w tym także lokale dwupoziomowe. Na parterze i I piętrze powstaną lokale (2-, 3- i 4-pokojowe) o powierzchni od 45 do 73 mkw. Z kolei na piętrze drugim do dyspozycji mieszkańców będą przestronne apartamenty 3-, 4- i 5-pokojowe o powierzchni od 77 do 131 mkw. Dodatkowo mieszkania na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 30 do 90 mkw., a pozostałe lokale wyposażone zostaną w przestronne balkony. – Na budynku nr 2 trwają prace dekarskie, min. dach jest już przykryty specjalną membraną. Wstawiona została także stolarka okienna na poziomie parteru i I pietra. Rozpoczął się także montaż instalacji elektrycznych oraz wykonywanie tynków maszynowych na parterze – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Natomiast w ramach budynku nr 3 powstał już strop parteru, a obecnie trwają prace murarskie.
REKLAMA
Dzięki swojej architekturze, artystycznym wykończeniem elewacji oraz wieloma udogodnieniami osiedle Zalasewo Park jest wyróżniającym się projektem mieszkaniowym w okolicy. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie również winda oraz hala garażowa, a przed budynkiem dodatkowe miejsca postojowe. Powstaną również skwery i tereny zielone wokół budynku, chodniki, ogródki z trawą i ogrodzeniem dla mieszkań na parterze, a także mały park z ławeczkami od ulicy Kórnickiej. Cena metra kwadratowego rozpoczyna się od 4300 złotych brutto. Docelowo w ramach projektu Zalasewo Park powstaną 3 budynki wielorodzinne. Osoby zainteresowane zakupem lokalu w ramach Zalasewo Park II mogą z bliska przyjrzeć się gotowym mieszkaniom czy apartamentom powstałym w budynku pierwszym. To pozwala docenić oferowane powierzchnie, rozkład pomieszczeń, a także pobudzić wyobraźnie w kontekście ich urządzania. Należy dodać, że wszystkie lokale mieszkalne oddawane będą w podwyższonym standardzie lub wykończone pod klucz.
Zaletą lokalizacji Zalasewo Park jest bliskość szkół i przedszkoli, dobre zaplecze usługowo-handlowe oraz dogodna komunikacja ze stolicą Wielkopolski. Zalasewo to także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Ulica Kórnicka graniczy z terenami rekreacyjnymi oraz ścieżkami rowerowymi, tak istotnymi dla miłośników sportu.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (1)

Napisz komentarz
darello(gość)
Problemem jest tylko to, że KM Building niestety ale nie jest rzetelną firmą. W sposób nieuczciwy postępuje ze swoimi klientami. Szczegóły znajdziesz tutaj www.kmbuilding.eu.
REKLAMA