Osiedle Zalasewo Park pod Poznaniem na ukończeniuźródło: Materiały inwestora

Osiedle Zalasewo Park pod Poznaniem na ukończeniu

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Kończą się pracę związane z budową I etapu osiedla Zalasewo Park. Przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie powstaje budynek wielorodzinny z 36 lokalami. Gotowy jest już oryginalny, ozdobny mural, co jest rzadkością przy tego typu inwestycjach.
Osiedle Zalasewo Park powstaje przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie tuż obok Poznania. Obecnie na zaawansowanym etapie prac jest pierwszy z 3 docelowych budynków wielorodzinnych. Liczy on 36 mieszkań i apartamentów. W sprzedaży zostało już tylko kilka dwupoziomowych apartamentów. Składają się one z czterech lub pięciu pokoi, a ich powierzchnia wynosi od 75 do 122 mkw. Stopień zaawansowania budowy projektu pozwala już przyjrzeć się z bliska proponowanym apartamentom. Taka perspektywa pozwala docenić wielkość i ich charakter, a także pobudzić wyobraźnie w kontekście ich urządzania. W ramach inwestycji wszystkie lokale mieszkalne oddawane są w podwyższonym standardzie lub wykończone pod klucz. Zalasewo Park to także gotowa już hala garażowa, zamykana bramą sterowaną pilotem z przynależnym jednym miejscem postojowym. Co istotne, miejsce w hali garażowej jest w cenie mieszkania czy apartamentu, a ponadto przed budynkiem są dodatkowe miejsca postojowe. KM Building zaplanował także zagospodarowanie bezpośredniego otoczenia inwestycji. Budynek wyróżnia wykonany już latem ozdobny, rzadko spotykany przy inwestycjach na rynku pierwotnym mural. Autorem jest artysta o pseudonimie SOMEART, który wystawiał swoją twórczość m.in. w Londynie. Powstaną także skwery i tereny zielone, chodniki oraz wszelkie elementy małej architektury. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki z wysianą trawą i ogrodzeniem o powierzchni od 30 do 100 mkw., a pozostałe lokale zostaną wyposażone w przestronne balkony. Osiedle zostanie utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem.
REKLAMA
Zalasewo to popularna obecnie miejscowość wśród osób poszukujących mieszkania. Wśród wielu ofert brakowało jednak lokali o charakterze apartamentów. My tę lukę wypełniamy proponując dwupoziomowe mieszkanie o większym metrażu i co najważniejsze, wyeksponowaniu motywów podkreślających jego odmienność – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Ceny lokali, proponowanych w ramach projektu Zalasewo Park rozpoczynają się od 3 950 złotych brutto za mkw.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

2 nowe mieszkania w Zalasewo Park

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Zalasewo Park - ZALII_32ZALII_3286.52 m222
484 512,00
5 600,00 zł/m2
Zalasewo Park - ZALII_34ZALII_3492.49 m223
517 944,00
5 600,00 zł/m2
REKLAMA