Rusza budowa nowego osiedla pod Poznaniemźródło: Materiały inwestora

Rusza budowa nowego osiedla pod Poznaniem

wielkopolskie
REKLAMA
Planetbud Development rozpoczął realizację nowego osiedla pod Poznaniem. Osiedle Aleja Bukowa to kameralna inwestycja przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie, w ramach której powstanie 37 domów szeregowych o powierzchni 75 i 83,63 mkw. Finalizacja projektu nastąpi w I kwartale 2018 roku.
Aleja Bukowa to inwestycja mieszkaniowa, która powstanie przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie. Przyszłym mieszkańcom Planetbud Development oferuje 37 domów w zabudowie szeregowej o metrażach – 75 i 83,63 mkw. Do każdego lokalu będzie przynależał ogródek, a także dwa miejsca postojowe. Ponadto deweloper zadba o elementy małej architektury. Osiedle będzie utrzymane w konwencji zamkniętej. Wybudowane zostaną drogi wewnętrzne, chodniki. Wzdłuż drogi dojazdowej do domów posadzona będzie aleja buków. Domy zostaną oddane w standardzie deweloperskim. Będzie można je zakupić z dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla Młodych na lata 2017 i 2018. 
Warto podkreślić, że domy powstające na osiedlu Aleja Bukowa mieszczą się w ramy rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Osoby, które chcą nabyć lokal z pomocą państwa muszą się śpieszyć, gdyż środki na rok 2018, podobnie jak w poprzednich latach, mogą szybko zostać wyczerpane – mówi Weronika Potarzycka z biura sprzedaży Planetbud Development.
REKLAMA
Lokalizacja osiedla to korzysta opcja zarówno dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i tych, którzy wolą relaks w domowym zaciszu, z dala od zgiełku miasta. Zalasewo łączy wygodę rozbudowanej infrastruktury z urokami przyrody. W okolicy znajdują się żłobek, przedszkola, szkoły, apteki oraz punkty usługowo-handlowe, a także tereny rekreacyjne. Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiego i łatwego dotarcia do Swarzędza oraz Poznania. 
Aleja Bukowa nie jest jedynym nowym projektem Planetbud Development. Na początku sierpnia do oferty wprowadzono inwestycję 30 dwulokalowych domów. Aleja Wiśniowa, której trwa właśnie przedsprzedaż, również jest realizowana w Zalasewie, przy ulicy Rivoliego. Budowa zostanie zakończona w I kwartale 2018 roku. Co istotne, deweloper z sukcesem sprzedażowym zakończył osiedle Wiosenne I i będące jeszcze w budowie Osiedle Wiosenne II. Ponadto w centrum Swarzędza, przy ulicy Cieszkowskiego prowadzi budowę Osiedla Liliowego, a z kolei w Środzie Wielkopolskiej, przy ulicy Akacjowej powstaje Osiedle Tulipanowe.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA