Powstaje nowa inwestycja pod Poznaniem

Powstaje nowa inwestycja pod Poznaniem

wielkopolskie
REKLAMA

Podpoznańskie Plewiska wzbogacą się o kolejną inwestycję. Spółka Twoje M rozpoczyna budowę Słonecznych Tarasów 2. Projekt rusza we wrześniu br., a w jakiego skład wejdzie łącznie 112 mieszkań z ogrodami i tarasami. Zakończenie inwestycji planowane jest w II kwartale 2018 r.

 

Słoneczne Tarasy 2 to kolejna inwestycja poznańskiego dewelopera w Plewiskach. Do tej pory Twoje M zrealizowało Villę Cascadę oraz Słoneczne Tarasy 1. Firma nie zmieniła strategii i postawiła na tereny znajdujące się pod Poznaniem. – Nasze dotychczasowe inwestycje cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Słoneczne Tarasy 2 będą kontynuacją tego, czego oczekują klienci. Są to głównie dwa czynniki – interesujący i nowoczesny projekt oraz atrakcyjna cena – mówi Magdalena Czuryńska z firmy Twoje M. – Kolejne przedsięwzięcie jest także rezultatem zwiększonej sprzedaży – dodaje. Obecnie ruszyły pierwsze prace przy inwestycji.

 

Słoneczne Tarasy 2 to łącznie 112 lokali. W ramach inwestycji powstaną cztery typy mieszkań o metrażach od 49,65 do 74,5 mkw. Zwiększona zostanie powierzchnia tarasów przynależących do lokali dwukondygnacyjnych, które będą posiadały również schody wewnętrzne. Z kolei nabywcy mieszkań parterowych mogą liczyć na własny ogródek. Przy inwestycji powstanie także mała infrastruktura. Twoje M zadba o oświetlenie, drogę wewnętrzną oraz miejsca parkingowe. Do każdego lokalu przynależeć będzie także pomieszczenie gospodarcze.

 

REKLAMA

Równocześnie do 2016 r. zostaną ukończone kolejne etapy osiedla Słoneczne Tarasy 1. Inwestycja rozpoczęta w 2012 r. to łącznie 122 mieszkania w wariantach 50, 64 i 74 mkw. z ogródkami i tarasami. Ceny lokali zaczynają się już od 232 000 zł.

 

Z kolei w II kwartale 2018 r. sfinalizowany zostanie ostatni etap osiedla Słoneczne Tarasy 2. Ceny mieszkań parterowych to koszt od 203 000 do 280 000 zł.

 

Wszystkie mieszkania oferowane przez dewelopera Twoje M można zakupić z rządową dopłatą w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA