Budowa Alei Bukowej pod Poznaniem dobiegła końcaźródło: Materiały inwestora

Budowa Alei Bukowej pod Poznaniem dobiegła końca

wielkopolskie
REKLAMA
Niedawno zakończyła się budowa osiedla Aleja Bukowa w Zalasewie pod Poznaniem. Planetbud Development uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie i przekazuje klucze do nowych mieszkań. Ulica Kórnicka wzbogaciła się o 37 domów w zabudowie szeregowej. Są to lokale o powierzchni 75 i 84 mkw. z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi. Dodatkowo inwestycja ma charakter zamknięty.
Kameralne osiedle składające się z 37 domów w zabudowie szeregowej uzyskało pozwolenie na użytkowanie. – Z dumą możemy poinformować, że wszystkie lokale o metrażu 75 i 84 mkw. znalazły już swoich właścicieli – informuje Adrian Wróbel, specjalista z biura sprzedaży Planetbud. Każde z mieszkań posiada dostęp do własnego ogródka z tarasem oraz dwa miejsca parkingowe. Deweloper zadbał także o zagospodarowanie terenu osiedla, a więc powstała droga wewnętrzna, zabudowa śmietników oraz oświetlenia. – By zapewnić mieszkańcom spokój oraz zwiększyć ich prywatność, na wjeździe do osiedla została zamontowana brama – dodaje Adrian Wróbel.
Aleja Bukowa powstała przy ul. Kórnickiej w Zalasewie. Lokalizacja stanowi idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz osób, które poszukiwały ciszy i spokoju. Dodatkowo w najbliższej okolicy znajduje się wiele terenów zielonych i rekreacyjnych. – Mieszkańcy osiedla na wyciągnięcie ręki będą mieć liczne punkty usługowo-handlowe oraz placówki edukacyjne – podkreśla Adrian Wróbel.
REKLAMA
Dla tych, którzy nadal szukają domu pod Poznaniem, Planetbud oferuje lokale przy ul. Planetarnej w Zalasewie. W pierwszym oraz drugim etapie Osiedla Kwiatowego wciąż dostępne są mieszkania o metrażu ok. 82 oraz ok. 96 mkw. Do każdego z nich przynależy ogródek oraz 2 miejsca postojowe. Budowa pierwszego zostanie zakończona w II kwartale 2019 roku. Natomiast etap drugi zostanie ukończony pod koniec IV kwartału 2019 roku. Warto podkreślić, że deweloper w kolejnym etapie planuje budowę placu zabaw.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA