Wystartowała budowa Alei Wiśniowejźródło: Materiały inwestora

Wystartowała budowa Alei Wiśniowej

wielkopolskie
REKLAMA
Rusza budowa nowego osiedla dewelopera Planetbud. W ramach inwestycji Aleja Wiśniowa powstaje 29 dwulokalowych domów bliźniaczych. Każdy będzie posiadał własny ogródek i dwa miejsca postojowe. Przewidywany termin realizacji projektu i przekazania kluczy mieszkańcom to II kwartał 2018 roku.
Inwestycja Aleja Wiśniowa powstaje przy ulicy Rivoliego w Zalasewie. Projekt składa się z 29 dwulokalowych domów bliźniaczych. Zainteresowani mogą wybierać spośród trzech metraży – 78,72, 84,08 i 104,43 mkw. Co istotne, ogródki wszystkich domów będą skrajne, których powierzchnie wahają się między około 100 a 500 mkw. Dodatkowo do lokali przypisano po dwa miejsca postojowe, co zapewnia komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom. Deweloper zadbał także o elementy małej architektury. Na osiedlu powstanie oświetlenie oraz droga wewnętrzna, a pomiędzy domami zostaną posadzone drzewa wiśni japońskiej.   
Prace na Alei Wiśniowej już się rozpoczęły. Przygotowano teren pod budowę, wylano beton pod fundamenty, a obecnie stawiane są ściany parterów. Planetbud zapewnia, że jeszcze w tym miesiącu budynki osiągną poziom pierwszego piętra. – Prace postępują zgodnie z harmonogramem. Planujemy kwiecień zakończyć wzniesieniem większości domów na wysokość piętra. Wszystko wskazuje na to, że i ten plan zostanie osiągnięty – mówi Weronika Potarzycka, specjalistka z biura sprzedaży Planetbud Developement.  
REKLAMA
Zalasewo to piękna miejscowość, która graniczy ze Swarzędzem. Od Poznania oddalona jest zaledwie półtora kilometra, a sprawny dojazd do serca Wielkopolski zapewnia także komunikacja miejska. Atutem dla rodzin są z pewnością placówki edukacyjne. Przyszli mieszkańcy Alei Wiśniowej na wyciągnięcie ręki będą mieli żłobek, przedszkole, szkołę podstawową i gimnazjum. Z kolei miłośników spacerów, biegania i jazdy rowerem zachwycą dobrze przygotowane ścieżki rowerowe, tereny rekreacyjne i zielone oraz pobliski las. W miejscowości nie brakuje też punktów usługowo-handlowych. 
Aleja Wiśniowa to niejedyna inwestycja prowadzona przez Planetbud. W ubiegłym roku rozpoczęła się też budowa Alei Bukowej przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie. To kameralne osiedle 37 domów szeregowych. Ponadto, w centrum Swarzędza, przy ulicy Cieszkowskiego deweloper w maju zakończy budowę Osiedla Liliowego, a z kolei w Środzie Wielkopolskiej, przy ulicy Akacjowej niedawno zrealizowano Osiedle Tulipanowe. Tu domy dostępne są "od ręki".
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA