Aleja Bukowa prawie gotowaźródło: Materiały inwestora

Aleja Bukowa prawie gotowa

wielkopolskie
REKLAMA
Kolejny projekt Planetbud Development na finiszu. W 80% gotowa jest Aleja Bukowa. Osiedle znajdujące się przy ulicy Kórnickiej w podpoznańskim Zalasewie już niedługo wzbogaci się o nowych mieszkańców. W ramach inwestycji powstały cztery szeregi budynków, łącznie 37 domów. Osiedle zostanie utrzymane w konwencji zamkniętej.
Aleja Bukowa to kameralne osiedle 37 domów w zabudowie szeregowej. Osiedle przygotowywane jest w Zalasewie, miejscowości znajdującej się niedaleko stolicy Wielkopolski. W ramach inwestycji powstają domy o zróżnicowanej powierzchni, o 75 i 83,63 mkw. Co ważne, każdy dom posiada własny ogródek oraz dedykowane dwa miejsca postojowe, które zapewniają komfort zmotoryzowanym mieszkańcom. Deweloper Planetbud zadbał o dodatkowe udogodnienia. Pojawią się elementy małej architektury, w tym droga wewnętrzna oraz oświetlenie. Istotnym elementem jest utrzymanie Alei Bukowej w konwencji zamkniętej, co podnosi bezpieczeństwo i spokój przyszłych mieszkańców. Dodatkowy atut stanowi nietypowa promocja. – Obecnie rozpoczęliśmy promocję "Wymień mieszkanie na dom z ogródkiem". Kierujemy ją do osób, które posiadają własne mieszkania, jednak chcieliby je zamienić na dom. Jesteśmy przygotowani na wymianę – podkreśla Weronika Potarzycka, specjalistka z biura sprzedaży Planetbud Development.
Zaletą powstającego osiedla jest dogodna lokalizacja. W najbliższej okolicy znajdują się punkty usługowo-handlowe, placówki edukacyjne oraz obiekty rekreacyjne. Inwestycja zlokalizowana jest tylko 2 km od granic Poznania, co zapewnia sprawną i szybką podróż do miasta.
REKLAMA
Aktualnie deweloper prowadzi cztery projekty, a Aleja Bukowa jest jednym z nich. Planetbud niedawno przekazał w ręce mieszkańców Osiedle Tulipanowe w Środzie Wielkopolskiej, gdzie przygotował 19 domów szeregowych. W Swarzędzu dobiega końca budowa Osiedla Liliowego, w ramach którego powstało 26 domów. Natomiast w Zalasewie, przy ulicy Rivoliego w trakcie przygotowania znajduje się Aleja Wiśniowa. W tym przypadku realizowanych jest 29 domów bliźniaczych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA