Osiedle Wiosenne II finiszujeźródło: Materiały inwestora

Osiedle Wiosenne II finiszuje

wielkopolskie
REKLAMA
Niebawem zostanie zakończona budowa Osiedla Wiosennego II w podpoznańskim Zalasewie. Projekt gotowy jest w 90%. Jeszcze w tym roku przy ulicy Planetarnej pojawią się nowi mieszkańcy. Planetbud Developement realizujący inwestycję zgodnie z harmonogramem przekaże klucze z końcem listopada 2016 roku.
Aktualnie na Osiedlu Wiosennym II prowadzone są prace wykończeniowe. Potrwają one do końca listopada. – I etap osiedla jest już prawie gotowy. Obecnie Generalny Wykonawca zajmuje się pracami związanymi z drogami wewnętrznymi – podkreśla Weronika Potarzycka z biura sprzedaży Planetbud Development. Duże zainteresowanie inwestycją spowodowało, że większość mieszkań została sprzedana na etapie stawiania murów parteru. – Osiedle Wiosenne II to idealna opcja dla rodzin. Atutem z pewnością jest bliskość przedszkola, szkoły podstawowej czy gimnazjum. Duże zainteresowanie projektem spowodowało, że wszystkie domy zostały sprzedane – dodaje Weronika Potarzycka. 
REKLAMA
Planetbud Development do użytku oddaje 116 domów o metrażach od 75 do 97,95 mkw. Przy każdym z nich znajdują się dwa miejsca postojowe oraz ogródek z tarasem. Co ważne, istnieje możliwość zagospodarowania przestrzeni strychowej. Deweloper zadbał także o zagospodarowanie terenu osiedla, a więc posadzenie zieleni między lokalami, wykonanie dróg wewnętrznych, podjazdów, oświetlenia oraz zabudowy śmietników. – By zapewnić mieszkańcom większą prywatność i bezpieczeństwo, na wjeździe do osiedla zostanie postawiony szlaban – mówi Tomasz Palacz, prezes firmy Planetbud Development. 
Niedawno rozpoczęła się realizacja kolejnych, dwóch projektów firmy. Do sprzedaży wprowadzono Aleję Bukową, inwestycję powstającą przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie, której prace zostały rozpoczęte w połowie sierpnia tego roku. Przyszłym mieszkańcom Planetbud oferuje 37 domów w zabudowie szeregowej o metrażach 75 i 83,63 mkw. Druga nowość to Aleja Wiśniowa. Osiedle zlokalizowane będzie przy ulicy Rivoliego w Zalasewie. Tu z kolei wybudowanych zostanie 29 domów dwulokalowych o powierzchni 78,8, 84 i 104,43 mkw. Zgodnie z harmonogramem Aleja Bukowa zostanie zakończona w I kwartale 2018 roku, natomiast Aleja Wiśniowa w II kwartale 2018 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA