Nowe osiedle – blisko infrastruktury i blisko natury

Nowe osiedle – blisko infrastruktury i blisko natury

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W sercu podpoznańskiego Swarzędza, przy ulicy Cieszkowskiego, powstaje kolejne osiedle firmy Planetbud Development. W przeciągu trzech miesięcy ponad połowa domów została zarezerwowana.
Swarzędz powiększy się o kolejne 26 domów. Osiedle Liliowe, które powstaje właśnie przy ulicy Cieszkowskiego jest kolejnym projektem dewelopera znanego z inwestycji takich jak Osiedle Wiosenne II w Zalasewie czy Osiedle Tulipanowe w Środzie Wielkopolskiej. Tym razem Planetbud Development wybuduje domy w zabudowie szeregowej w centrum miasta. W zależności od potrzeb zainteresowani będą mogli wybrać lokal o powierzchni 78, 91,4 lub 107,34 m2. Dwupoziomowe domy zostały funkcjonalnie zaprojektowane. Na parterze umiejscowiony będzie salon z aneksem kuchennym, toaleta, a w większych domach również gabinet. Na piętrze natomiast znajdą się trzy sypialnie i łazienką.
REKLAMA
Do każdego z domów przynależeć będą ogródek i 2 miejsca postojowe. Całe osiedle będzie miało charakter zamknięty, co zapewni mieszkańcom bezpieczeństwo. Budowa postępuje, obecnie trwają prace nad kondygnacją. Planowany termin realizacji to marzec 2017 r. Na Osiedlu Liliowym pozostało zaledwie 12 wolnych lokali, ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 4359 zł.
Na dużą popularność inwestycji wpływa niewątpliwie jej dobra lokalizacja. Ulica Cieszkowskiego to ścisłe centrum Swarzędza. W bezpośredniej bliskości znajdują się apteki, przychodnie, sklepy, a także tereny rekreacyjne. Do malowniczo położonego Jeziora Swarzędzkiego przyszli mieszkańcy dotrą spacerem w zaledwie kilkanaście minut. Sama miejscowość jest również dobrze skomunikowana. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, a także podmiejski autobus, który dociera do Poznania. Dogodny dojazd do stolicy Wielkopolski zapewnia również, przebiegająca przez Swarzędz, droga krajowa.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA