Kameralne Osiedle Krasickiego powstaje koło Poznaniaźródło: Materiały inwestora

Kameralne Osiedle Krasickiego powstaje koło Poznania

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W podpoznańskiej Mosinie, deweloper Swój Dom realizuje Osiedle Krasickiego, z dwukondygnacyjnymi domami, w zabudowie szeregowej. Pierwszy etap projektu dobiega końca. Wiosną tego roku ukończone zostaną wszystkie domy.
Pierwszy etap Osiedla Krasickiego składa się z 17 domów o metrażach 78,22 i 85,58 mkw., rozłożonych na 3 szeregi. Do każdego domu przynależy przestronny ogród o powierzchni do 182 mkw. oraz 2 miejsca parkingowe. Docelowo osiedle składać się będzie z III etapów, z 49 domami łącznie. – Realizacja pierwszego etapu osiedla Krasickiego, przebiega zgodnie z naszymi założeniami, a planowane zakończenie wszystkich prac przewidziane jest na koniec kwietnia 2020 roku – mówi Tomasz Bolewski z zarządu firmy Swój Dom. Wnętrza domów posiadają 4 pokoje na dwóch kondygnacjach, w tym salon. Na przestrzeni każdego z nich znajduje się także aneks kuchenny, toaleta na parterze i łazienka na piętrze oraz osobne pomieszczenie gospodarcze, do wykorzystania np. na pralnię. Przyszli mieszkańcy mają również dodatkową przestrzeń, około 20 mkw. na strychu. Domy posiadają funkcjonalny układ pomieszczeń, stworzony z myślą o rodzinach, a także dostęp do wszystkich mediów, w tym do szybkiego światłowodowego internetu, z łączem symetrycznym. 
Osiedle zyskuje kameralny charakter dzięki swojej architekturze, przestronnym ogrodom dodającym prywatności oraz niskiej zabudowie w zielonej okolicy, pozwalając cieszyć się spokojem i wypoczynkiem we własnym domu. 
REKLAMA
Otoczenie Osiedla Krasickiego to przede wszystkim, dużo terenów zielonych i rekreacyjnych. Tuż obok znajduje się Ośrodek Sportu i Rekreacji, z halą widowiskowo sportową, wraz z przynależnymi boiskami do różnych dyscyplin. Na terenie obiektu prowadzone są także liczne zajęcia sportowe, edukacyjne i kreatywne zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz imprezy np. koncerty. Sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego z kilkoma jeziorami oraz punktami do wypoczynku i rekreacji, bliskość Rogalińskiego Parku Krajobrazowego, liczne ścieżki piesze i rowerowe w okolicy, to raj dla osób doceniających walory natury oraz aktywność na świeżym powietrzu. Ponadto, w najbliższym otoczeniu osiedla znajduje się wszystko to, co potrzebne do codziennego życia dla rodzin: placówki oświatowe, medyczne w tym szpital, punkty usługowo handlowe, w tym także lokale gastronomiczne. Natomiast, dzięki dobrym połączeniom kolejowym przyszli mieszkańcy osiedla Krasickiego mogą dostać się do centrum Poznania, już w około 18 minut. Na terenie Mosiny funkcjonuje również miejska komunikacja autobusowa, w kierunkach do Poznania przez Puszczykowo oraz do sąsiednich miejscowości. 
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA