Osiedle Słoneczne w Brodowie coraz większe

Osiedle Słoneczne w Brodowie coraz większe

wielkopolskie
REKLAMA
Kolejne 34 domy w zabudowie szeregowej oddał do użytku deweloper KM Building na osiedlu Słonecznym w Brodowie koło Środy Wielkopolskiej. Jednocześnie trwa budowa następnych szeregów.
Osiedle Słoneczne, które powstaje w okolicach Środy Wlkp., podzielone zostało na dwa główne etapy. Pierwszy z nich ma być gotowy do II kwartału 2017 r. To w jego ramach niedawno deweloper oddał do użytku IV i V szeregowiec. – Z 34 powstałych domów w zabudowie szeregowej, 75 proc znalazło już swoich właścicieli. Taka dynamika sprzedaży pozwoliła na rozpoczęcie budowy kolejnego, VI i VII szeregowca. Wyprzedziliśmy przyjęte założenia, gdyż rozpoczęcie tych prac było planowane dopiero na przyszły rok – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.
REKLAMA
Proponowane przez dewelopera domy w zabudowie szeregowej występują w różnych wariantach powierzchniowych. Dom 68 m kw. dostępny jest za 215 000 zł brutto, z kolei 86 m kw. w cenie 265 000 zł brutto. Największy wariant to 90 mkw. w przypadku szeregowca skrajnego z działką narożnikową za 289 000 zł brutto. Zabudowę szeregową, uzupełniają także domy jednorodzinne, bliźniaki oraz budynki wielorodzinne z 4 mieszkaniami każdy. Te ostatnie posiadają lokale mieszkalne o powierzchni 55 m kw. z działką 80 m kw. lub 56 m kw. z działką 230 m kw. Mniejsze mieszkanie kosztuje 179 000 złotych brutto, większe 189 000 zł brutto. Co ważne, wszystkie domy można zakupić z dopłatą w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Osiedle Słoneczne w 2021 r. ma liczyć łącznie 299 domów. Jest to jedna z większych inwestycji mieszkaniowych w okolicach Poznania. Warto zaznaczyć, że na inwestycji znajduje się także plac zabaw o powierzchni aż 230 m kw., a w niedalekiej przyszłości powstanie pawilon handlowy o powierzchni 450 m kw. oraz wielofunkcyjne boisko. Dojazd z poznańskiego ronda Rataje zajmuje trasą S11 jedyne 20 minut.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA