Kolejne szeregowce w Brodowie

Kolejne szeregowce w Brodowie

wielkopolskie
REKLAMA
Na Osiedlu Słonecznym w Brodowie koło Środy Wielkopolskiej trwa budowa ostatnich domów w zabudowie szeregowej. Zakończenie tych prac to jednocześnie finisz I etapu inwestycji.
Inwestycja w Brodowie w okolicach Środy Wielkopolskiej, podzielona została na dwa główne etapy. Pierwszy z nich zbliża się do końca, który stanowi budowa ostatnich dwóch szeregów. Łącznie powstanie 30 domów w zabudowie szeregowej. Pierwsze z nich będą gotowe już w pierwszym kwartale 2017 roku. Wszystkie z pełną własnością i odrębną księgą wieczystą dla każdej nieruchomości.
REKLAMA
Proponowane przez dewelopera domy w zabudowie szeregowej występują w różnych wariantach powierzchniowych. Dom 68 mkw. dostępny jest za 220000 zł brutto, z kolei 86 mkw. w cenie 265000 zł brutto. Ponadto, deweloper oddał  niedawno do użytku IV i V szeregowiec – Z 34 powstałych domów większość już znalazła swoich właścicieli. W ofercie pozostało ostatnie kilka domów – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.
Co ważne, wszystkie domy można zakupić z dopłatą w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Osiedle Słoneczne w 2021 r. ma liczyć łącznie 299 domów. Jest to jedna z większych inwestycji mieszkaniowych w tej części powiatu poznańskiego. Warto zaznaczyć, że na inwestycji znajduje się także plac zabaw o powierzchni aż 230 mkw., a w niedalekiej przyszłości powstanie pawilon handlowy o powierzchni 450 mkw. oraz wielofunkcyjne boisko. Dojazd z poznańskiego ronda Rataje zajmuje trasą S11 jedyne 25 minut.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA