KM Building podbija rynek nową ofertą

KM Building podbija rynek nową ofertą

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Wiosna rozpocznie się bardzo dobrze dla poszukujących mieszkań w atrakcyjnej cenie. Deweloper KM Building realizujący inwestycję osiedle Słoneczne w Brodowie koło Środy Wielkopolskiej wprowadza właśnie do swojej oferty nową propozycję – dom z ogrodem w cenie 169 tys. zł brutto.


Firma KM Building od lat umacnia swoją pozycję na rynku nieruchomości. Aktualnie w ofercie posiada dwie inwestycje – osiedle Rodzinny Zakątek w Błażejewku oraz osiedle Słoneczne zlokalizowane w Brodowie koło Środy Wielkopolskiej. To właśnie w ramach tej ostatniej powstaną jedne z najtańszych domów w Wielkopolsce – 55 mkw. z tarasem i ogrodem o powierzchni ok. 80 mkw. za 169 tys. zł brutto oraz również 55 mkw. dom z tarasem i ogrodem o pow. ok. 220 mkw. w cenie 179 tys. zł brutto. Metraż obejmować będzie salon z aneksem kuchennym, WC, dwie sypialnie oraz łazienkę. Na początek deweloper planuje budowę 12 domów. – Mamy nadzieję, że ta propozycja jeszcze bardziej uatrakcyjni naszą ofertę – mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building. – Jeżeli zainteresowanie nią będzie duże, bierzemy pod uwagę możliwość dobudowy kolejnych domów – dodaje. Wszystkie nowo powstające inwestycje będą kwalifikować się do dopłat rządowych w programie Mieszkanie dla Młodych.

REKLAMA


W nowym domu pod koniec roku

Pomysł na kolejną inwestycję w ramach osiedla Słonecznego jest odpowiedzią na potrzeby rynku i pytania klientów. – Gotowe inwestycje na osiedlu Słonecznym w Brodowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony nabywców – mówi Krzysztof Krzyżaniak. – To przede wszystkim bardzo dobra lokalizacja oraz możliwość zaoferowania klientom atrakcyjnych cen skłoniła nas do podjęcia działań w kierunku rozpoczęcia nowej budowy – dodaje. Brodowo to miejscowość położona w odległości 25 minut drogi od Ronda Rataje w Poznaniu. Miejsca te łączy trasa krajowa S11, co gwarantuje szybki dojazd do stolicy Wielkopolski. Teren wybrany pod budowę Osiedla Słonecznego charakteryzuje się ciszą, spokojem i zieloną okolicą. Kolejne miesiące zapowiadają się wyjątkowo pracowicie dla dewelopera KM Building. Budowa domów w nowej ofercie już ruszyła, a oddanie pierwszych z nich planowane jest na ostatni kwartał 2014 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA