Trwa rozbudowa osiedla Rodzinny Zakątek w podpoznańskim Błażejewkufot. Kajtman

Trwa rozbudowa osiedla Rodzinny Zakątek w podpoznańskim Błażejewku

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Już niedługo, w I kwartale przyszłego roku, zostanie zakończona budowa szeregu z 11 domami. Natomiast na wiosnę gotowe będzie kolejne 12 domów.
Osiedle Rodzinny Zakątek składa się z domów w zabudowie szeregowej. W miejscowości Błażejewo KM Building zrealizował już III etapy inwestycji. Obecnie na osiedlu trwa realizacja IV etapu inwestycji – łącznie 72 domy w zabudowie szeregowej. W I kwartale przyszłego roku nowym mieszkańcom przekazane zostanie 11 domów o powierzchni 70 mkw. Natomiast na wiosnę zakończy się budowa szeregu z kolejnymi 12. domami. – Realizacja przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem. Budowa dwóch szeregów w ramach IV etapu jest na zaawansowanym poziomie. Domy są zadaszone, zamontowana jest także stolarka okienna – mówi Maciej Bartczak. Dostępne są także ostatnie 3 domy z wcześniejszego etapu. Mniejszy, o powierzchni 70 mkw. kosztuje 285 tys. zł, a pozostałe o powierzchni 86 mkw. – 330 tys. zł. KM Building oddaje domy w podwyższonym stanie deweloperskim. Nabywca nieruchomości otrzymuje m.in. trzyszybowe okna, drzwi wejściowe o podwyższonym standardzie, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych, ogrzewanie podłogowe czy kondensacyjny piec gazowy.
Deweloper dużą wagę przykłada również do zagospodarowania terenu wokół inwestycji. Mieszkańcy osiedla otrzymują oświetlenie, ogrodzenie, trawniki, podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole. Drogi wewnętrzne, pomiędzy budynkami mają szerokość 8 metrów, a przed każdym domem, w zależności od nieruchomości dostępne są 1 lub 3 miejsca parkingowe.
REKLAMA
Wraz z budową nowych domów zmienia się również najbliższe otoczenie inwestycji. W ramach współpracy z gminą Kórnik deweloper zrealizował nową drogę dojazdową z kostki brukowej. To wkład KM Building w rozwój osiedla i komfort jego mieszkańców. Od grudnia ma ruszyć także pierwszy lokal handlowy. Zresztą rozbudowa części usługowo-rekreacyjnej to ważny element dodatkowych korzyści, na które mogą liczyć przyszli oraz obecni mieszkańcy Rodzinnego Zakątka. 
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA