Kolejny etap na Rodzinnym Zakątkuźródło: Materiały inwestora

Kolejny etap na Rodzinnym Zakątku

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W podpoznańskim Błażejewku trwa budowa osiedla Rodzinny Zakątek. W ramach IV etapu inwestycji powstaną łącznie 72 domy w zabudowie szeregowej. 14 z nich jest już gotowych i przekazanych mieszkańcom. Na zaawansowanym etapie prac są kolejne dwa szeregi z 33 domami. Budowa pozostałych 25 rozpocznie się w przyszłym roku. 
Osiedle Rodzinny Zakątek powstaje w podpoznańskim Błażejewku, niecałe 20 kilometrów od Poznania. W ramach realizowanego IV etapu inwestycji zakończono już budowę 14 domów w zabudowie szeregowej. W II i III kwartale 2018 roku przekazane zostaną mieszkańcom kolejne szeregi, w sumie 33 domy. Również w przyszłym roku ruszy budowa ostatnich już domów w ramach IV etapu inwestycji. Natomiast gotowy jest pawilon handlowy, który rozpocznie działalność na wiosnę. – Rodzinny Zakątek zmienia się z miesiąca na miesiąc. W sumie wybudowaliśmy już 87 domów. Ich powierzchnie, wykonania, a także cena oraz lokalizacja zachęcają zarówno Poznaniaków jaki i osoby z całej Wielkopolski – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.
REKLAMA
Inwestor, deweloper KM Building w ramach projektu Rodzinny Zakątek proponuje 2 powierzchnie domów – 70 i 86 mkw. Mniejszy dom, z działką około 120 mkw. Kosztuje 269 000 zł brutto, a większy, przy działce około 150 mkw. – 315 000 zł brutto. Stawiane domy oddawane są w podwyższonym stanie deweloperskim. Nabywca nieruchomości otrzymuje m.in. trzyszybowe okna, ogrzewanie podłogowe czy kondensacyjny piec gazowy. Deweloper dba również o zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Powstanie brukowana droga dojazdowa, oświetlenie, kompletne ogrodzenie i trawniki. Mieszkańcy otrzymują również podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole. Inwestycja mieści się w malowniczej okolicy, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Liczne trasy rowerowe oraz ścieżki biegowe czy spacerowe z pewnością zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dogodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S11. 
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA