Ruszyła rozbudowa Rodzinnego Zakątka

Ruszyła rozbudowa Rodzinnego Zakątka

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

KM Building wystartował z III etapem osiedla Rodzinny Zakątek w Bninie k. Kórnika. Łącznie powstanie 31 domów w zabudowie szeregowej o dwóch metrażach 68 i 86 mkw. Do tej pory w ramach dwóch ukończonych etapów powstały 42 domy.

 

Poznański deweloper z rozpędem rozpoczął rok. Intensywnie rozwijają się dwie inwestycje, os. Słoneczne w Brodowie, jak i Rodzinny Zakątek w Bninie. – Poprzedni rok był dla nas bardzo udany. Nie spodziewaliśmy się, że nasza sprzedaż wzrośnie aż o 100 proc., a w związku ze stosunkowo ciepłą zimą udało nam się przyspieszyć prace na inwestycjach – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Jak zapowiada, firma chce równolegle rozwijać oba projekty z taką samą intensywnością. W planach są już kolejne inwestycje. – Brodowo i Bnin/Błażejewko to nasze priorytetowe projekty. Mamy także kolejne plany, jednak na dziś nie chcę zdradzać szczegółów – dodaje Bartczak. Firma ujawnia jednak, że w związku z dużym zainteresowaniem klientów projekt Rodzinnego Zakątka w Bninie zostanie rozbudowany. Powstanie IV, V i VI etap, co łącznie powiększy osiedle aż o 165 domów. W projekcie zostało uwzględnione miejsce na kolejny plac zabaw, jak i pawilon handlowy.

 

Obecnie deweloper oficjalnie rozpoczął III etap inwestycji Rodzinny Zakątek. Wystartowały prace terenowe. Wytyczany jest teren pod kopanie fundamentów przy tym III etapie. W ramach projektu ma powstać 31 domów w zabudowie szeregowej z nieruchomościami o metrażu 68 i 86 mkw. Ceny, podobnie jak w przypadku poprzednich etapów, pozostają bez zmian. Metraż 68 mkw. to koszt 249 tys. zł, natomiast lokal o powierzchni 86 mkw. to 298 tys. zł. Domy oddawane są w podwyższonym standardzie deweloperskim.

REKLAMA

 

Na domy w większym wariancie składają się 4 pokoje, w mniejszym 3 pomieszczenia. Ponadto każdy dom posiada strych o powierzchni od 15 do 18 mkw. oraz przestronny taras, balkon i ogródek. Domy położone są na działkach do 250 mkw. oraz mają pełną własność nieruchomości. Jak deklaruje deweloper, istnieje możliwość wykończenia domu w standardzie „pod klucz”. KM Building zadbał także o to, by na terenie osiedla pojawił się plac zabaw dla dzieci.

 

Do tej pory osiedle Rodzinny Zakątek złożone było z dwóch etapów, w ramach których powstawały domy w zabudowie szeregowej. Pierwszy etap to 11 domów, drugi – 31. Lokale dostępne są w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA