Znany jest cały projekt osiedla Rodzinny Zakątek

Znany jest cały projekt osiedla Rodzinny Zakątek

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Poznański deweloper KM Building przedstawił cały plan na osiedle Rodzinny Zakątek. Docelowo powstanie VI etapów, w ramach których łącznie zostaną wybudowane 234 domy w zabudowie szeregowej. Obecnie prowadzone są prace związane z II i III etapem inwestycji.

 

Rodzinny Zakątek w Bninie to jedna z dwóch obecnie realizowanych budów przez KM Building, który równocześnie rozwija Osiedle Słoneczne w Brodowie. – Staramy się realizować inwestycje, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów. W związku z dużym zainteresowaniem postanowiliśmy pokazać całą koncepcję Rodzinnego Zakątka. Będzie to łącznie ponad 200 domów. Planujemy także obszerny plac zabaw, a także pawilon handlowy – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

 

Obecnie dobiega końca II etap Rodzinnego Zakątka, w ramach którego powstało 31 domów w zabudowie szeregowej. Trwa również budowa III etapu inwestycji. Jak deklaruje deweloper, pierwsze domy w stanie deweloperskim zostaną oddane do końca 2015 r., z kolei całość ma być gotowa w II kwartale 2016 r. W sumie, III etap to 31 domów w zabudowie szeregowej o metrażach 68 i 86 mkw. Dom 68 mkw. to koszt 249 tys. zł, natomiast 86 mkw. to 298 tys. zł. Jak deklaruje deweloper, kwoty obowiązują do końca czerwca br. Domy oddawane są w podwyższonym standardzie deweloperskim. Posiadają również balkony i ogródki.

REKLAMA

 

Już niedługo, na przełomie III i IV kwartału, ruszy budowa kolejnego, IV etapu Rodzinnego Zakątka. Metraże będą podobne jak te w poprzednich etapach, ceny zostaną przedstawione przez dewelopera na przełomie czerwca i lipca br. Jest to największa część osiedla, w którego skład wejdą aż 72 domy w zabudowie szeregowej. Co jednak istotne, prócz domów, deweloper wybuduje przestronny plac zabaw. W planach IV etapu jest również pawilon handlowy. Pierwsze domy mają zostać oddane z końcem 2016 r.

 

Budowa V i VI etapu Rodzinnego Zakątka przewidziana jest na 2017 r. Będzie to dodatkowe 79 domów w zabudowie szeregowej. Tym samym całe osiedle Rodzinny Zakątek zostanie ukończone, a w jego ramy wejdą 234 domy. Jest to jeden z największych projektów podpoznańskich osiedli.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA