II etap Rodzinnego Zakątka zakończony

II etap Rodzinnego Zakątka zakończony

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W podpoznańskim Bninie w lipcu zakończył się II etap Rodzinnego Zakątka. Powstało 31 domów w zabudowie szeregowej. Trwa również budowa III etapu inwestycji. Jak deklaruje deweloper, pierwsze domy w stanie deweloperskim zostaną oddane do końca 2015 r.


Rodzinny Zakątek to projekt, który zakłada budowę sześciu etapów, w ramach których powstaną łącznie 234 domy. Obecnie, zgodnie z harmonogramem, został zakończony II etap inwestycji. Ukończonych zostało 31 domów w zabudowie szeregowej o metrażach 70 i 86 mkw.


Ta część inwestycji dobiegła końca. Zainteresowanie jest bardzo duże, szczególnie, jeśli chodzi o zabudowę szeregową. Dlatego też wyszliśmy z propozycją kolejnych etapów. Obecnie w budowie jest III, IV etap rusza już jesienią a ostatnie mają powstawać do 2020 roku. W tym momencie Rodzinny Zakątek to 42 domy, docelowo tę liczbę zwiększymy sześciokrotnie – ocenia Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

REKLAMA


Mimo ukończenia II etapu Rodzinnego Zakątka, równocześnie trwa budowa kolejnej części osiedla, która ma być gotowa do II kwartału 2016 r. Jak zapewnia deweloper, pierwsze domy staną jeszcze pod koniec br. Przyszli nabywcy mogą liczyć na dwa warianty mieszkaniowe, mniejszy – 70 mkw. i większy – 86 mkw. Koszt to kolejno 259 tys. zł i 309 tys. zł.


Pod koniec br. roku ma ruszyć także budowa IV etapu osiedla. Powierzchnie domów będą podobne jak w przypadku pozostałych etapów. Będzie to największa część osiedla z 72 domami w zabudowie szeregowej. Powstanie także plac zabaw i pawilon handlowy. Ceny będą takie same jak w przypadku III etapu.


Osiedle Rodzinny Zakątek w Bninie to jedna z dwóch obecnie realizowanych inwestycji przez poznańskiego dewelopera KM Building. W Brodowie k. Środy Wlkp. powstaje Osiedle Słoneczne, na którym także powstają domy w zabudowie szeregowej, jak i bliźniaczej oraz wolnostojące jednorodzinne. Domy można zakupić korzystając z dopłaty w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA