Budowa IV etapu Rodzinnego Zakątka pod Poznaniem na finiszuźródło: Materiały inwestora

Budowa IV etapu Rodzinnego Zakątka pod Poznaniem na finiszu

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W podpoznańskim Błażejewie osiedle Rodzinny Zakątek w I kwartale przyszłego roku zyska 11 domów w zabudowie szeregowej. Natomiast na wiosnę gotowe będzie kolejne 12 domów.
Rodzinny Zakątek w podpoznański Błażejewie to już III zrealizowane etapy. Trwa budowa etapu IV. Łącznie 72 domy w zabudowie szeregowej. Do końca czerwca 2019 roku oddany będzie szeregowiec z 12 domami o powierzchni 86 mkw. Jeszcze wcześniej, w I kwartale przyszłego roku mieszkańcom zostanie przekazane 11 domów. Wśród nich 9 o powierzchni 70 mkw. i 2 domy o powierzchni 86 mkw. – Realizacja przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem. Budowa dwóch szeregów w ramach IV etapu jest na zaawansowanym poziomie. Domy są zadaszone, zamontowana jest także stolarka okienna – mówi Maciej Bartczak. Dostępne są także ostatnie 3 domy z wcześniejszego etapu. Mniejszy, o powierzchni 70 mkw. kosztuje 285 tys. zł, a pozostałe o powierzchni 86 mkw. – 330 tys. zł. Co istotne, KM Building oddaje domy w podwyższonym stanie deweloperskim. Nabywca nieruchomości otrzymuje m.in. trzyszybowe okna, drzwi wejściowe o podwyższonym standardzie, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych, ogrzewanie podłogowe czy kondensacyjny piec gazowy. Deweloper dużą wagę przykłada również do zagospodarowania terenu wokół inwestycji. Mieszkańcy osiedla otrzymują oświetlenie, ogrodzenie, trawniki, podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole. Drogi wewnętrzne, pomiędzy budynkami mają szerokość 8 metrów, a przed każdym domem, w zależności od nieruchomości dostępne są 1 lub 3 miejsca parkingowe.
REKLAMA
Wraz z budową nowych domów zmienia się również najbliższe otoczenie inwestycji. W ramach współpracy z gminą Kórnik deweloper zrealizował nową drogę dojazdową z kostki brukowej. To wkład KM Building w rozwój osiedla i komfort jego mieszkańców. Działa również sklep. Jak potwierdza inwestor, rozbudowa części usługowo-rekreacyjnej to ważny element dodatkowych korzyści, na które mogą liczyć przyszli oraz obecni mieszkańcy Rodzinnego Zakątka. 
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA