Święto targowania na MTP

Święto targowania na MTP

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Jesienne Targi Mieszkań i Domów na MTP zakończone. Wystawcy nie zawiedli i dostarczyli zainteresowanym bogatą ofertę mieszkaniową. Prócz tradycyjnych prezentacji inwestycji goście targowi mogli wziąć udział w seminariach i dowiedzieć się, jak m.in. wyglądają poszczególne etapy zakupu mieszkania.
Rynek mieszkaniowy w ostatnich miesiącach przeżywa ożywienie. Wpływają na to m.in. niskie stopy procentowe i program Mieszkanie dla Młodych, który cały czas przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Organizator Targów, Nowy Adres S.A., zadbał także bezpłatne albumy targowe, z których każdy uczestnik mógł skorzystać i bezproblemowo trafić do stoiska dewelopera, który zwrócił jego uwagę.
Wysyp deweloperów w jednym miejscuDeweloperzy przygotowali specjalne oferty na tegoroczną, jesienną edycję targów. Zwiedzający mieli możliwość do zapoznania się z ofertami takich deweloperów jak Agrobex, Nickel Development, Ekonbud-Fadom, Proxin Ogrody, Ataner czy Łowiccy Grupa Deweloperska. Można było także skorzystać z usług pośredników m.in. Home Broker. Poza szansą na zaznajomienie się z nowymi inwestycjami, zainteresowani mogli przyjrzeć się ofertom z rynku wtórnego.
REKLAMA
Nowości na rynkuUczestnicy Targów Mieszkań i Domów mogli zapoznać się także z najnowszymi ofertami deweloperskimi. Następny etap inwestycji zaprezentował Ekonbud-Fadom. To już kolejna, piąta część osiedla. – Rozpoczynamy kolejny etap osiedla Reduta Nowe Podolany. Zaprezentowaliśmy urozmaiconą ofertę, czyli mieszkania małe, kawalerki, i większe, pięciopokojowe – mówi Agata Nowaczyk z Ekonbud-Fadom. Bogatą ofertę przedstawił również KM Building, który zaprezentował domy szeregowe i kolejne etapy osiedli  w Brodowie i Bninie. – Na targach prezentujemy IV etap Rodzinnego Zakątka, który obejmie 72 domy w zabudowie szeregowej, pawilony usługowo-handlowe i duży plac zabaw. Przedstawiamy także plan na V i VI etap – mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel KM Building. Z prezentacją nowej inwestycji wystartowała także Łowiccy Grupa Deweloperska. – Nasi klienci mogą zapoznać się z dwoma etapami Rodzinnych Ogrodów w Głuchowie-Rosnowie. Budowa już ruszyła, a mieszkania będą gotowe w drugiej połowie 2016 r. – mówi Patrycja Pilarczyk, specjalista ds. marketingu w Łowiccy Grupa Deweloperska.    
Na targach zadebiutowały także nowe inwestycje, m.in. Atrium Grunwald. – Mieliśmy okazję po raz pierwszy zaprezentować naszą inwestycję, która powstaje przy ul. Bosej – mówi Marek Smogór, Prezes Atrium Grunwald.  Premiery doczekał się również III etap Nowych Ogrodów. Jego budowa rozpocznie się wiosną 2016 r. – Powstaną dwa budynki, pierwszy z 86 mieszkaniami, a drugi z 30 oraz z 7 lokalami usługowo-handlowymi – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody. Na targach zadebiutowała także inwestycja Stara Cegielnia, którą realizuje spółka Poznań Kartuska. Łącznie powstanie 259 mieszkań, a projekt opracowali Ewa i Stanisław Sipińscy. 
Seminaria i wykładyPodczas targów odbyły się seminaria i wykłady. Uczestnicy mogli dowiedzieć się wtedy między innymi jak negocjować z deweloperem oraz jakie są najnowsze trendy na rynku deweloperskim. Hala targowa została podzielona na strefy, nie zabrakło części dla najmłodszych, czy części relaksacyjnej, dzięki czemu zwiedzający mogli odpocząć i napić się kawy. – Targi oceniamy bardzo pozytywnie. Ponad stu wystawców oraz tysiące gości targowych sprawiło, że zorganizowaliśmy święto rynku mieszkaniowego w Poznaniu, a pogoda z pewnością nam pomogła – dodaje Grzegorz Zieliński z Nowego Adresu. Jak zapowiada organizator, kolejne targi odbędą się 13-14 lutego 2016 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA