Po wymarzone mieszkanie na MTP

Po wymarzone mieszkanie na MTP

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W najbliższy weekend poszukujący mieszkań powinni udać się do pawilonu nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Już 18 i 19 maja, odbędzie się tam kolejna impreza wystawiennicza, na której zaprezentowana zostanie oferta poznańskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych.

 

Targi redNet Dom Mieszkanie, to doskonała okazja by w jednym miejscu porównać różne lokalizacje i propozycje deweloperów. Jest to również szansa by sprawdzić możliwości finansowania zakupu wymarzonego M, oraz znaleźć odpowiedzi na pytania pojawiające się przy podejmowaniu decyzji związanych z nabyciem nieruchomości.

 

Co nas czeka na MTP?

Jak zawsze deweloperzy przygotowali bardzo bogatą ofertę nieruchomości, a zwiedzający mogą liczyć na specjalne promocje targowe. W hali MTP będzie można zobaczyć projekty mieszkaniowe skierowane do rodzin – apartamenty, mieszkania wielopokojowe i domy, jak również ciekawe propozycje dla singli – lokale o mniejszych metrażach w blokach i kamienicach. Większość nieruchomości zlokalizowana jest w Poznaniu, ale poszukujący podmiejskich lokalizacji także znajdą coś dla siebie. Organizator targów przygotował również liczne atrakcje. Jedną z nich jest Targowy Nawigator Mieszkaniowy, ułatwiający znalezienie konkretnych inwestycji wszystkim tym, którzy mają już sprecyzowane oczekiwania co do lokalizacji. Ponadto wszyscy odwiedzający targową halę otrzymają Katalog Mieszkaniowy stanowiący kompendium wiedzy na temat inwestycji z Poznania i okolic. Znajdą się w nim informacje o mieszkaniach gotowych, jakie deweloperzy posiadają w sprzedaży, oraz o debiutach, z którymi niebawem będą startować. Nieruchomości w katalogu pogrupowano dzielnicami, co ma na celu ułatwienie wyboru konkretnych inwestycji spośród gąszczu różnych ofert.

 

REKLAMA

Co oferują wystawcy?

Na wiosennej edycji Targów redNet Dom Mieszkanie swoją ofertę zaprezentuje firma Monday Development. W ofercie dewelopera znajdują się trzy inwestycje – Osiedle Hevelia, Kamienica Wildecka i Mieszkania Na Sokoła. - Nawiązując do naszego hasła "Przybliż się do mieszkania"  specjalnie na targi przygotowaliśmy ciekawą atrakcję. Odwiedzający nas klienci będą mogli obejrzeć prezentację Hevelii wyświetlaną w formacie 3D – mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development – Do działań tych nawiązuje również przygotowana na Targi promocja. Dla 10 klientów, którzy dokonają zakupu mieszkania na Targach lub w ciągu dwóch tygodni po ich zakończeniu, przygotowaliśmy prezent w postaci 46-calowego telewizora 3D marki Samsung – dodaje.


Poszukujący mieszkań na poznańskim Piątkowie powinni odwiedzić stoisko UWI Inwestycje. Deweloper na MTP zaprezentuje swoje dwie lokalizacje znajdujące się w tej okolicy – Osiedle Botanika to nasz najnowszy projekt, który stanowić będzie pierwszy etap większego założenia urbanistycznego. W tej fazie inwestycji oferujemy mieszkania w dwóch budynkach wielorodzinnych – 4- i 6-kondygnacyjnym, o powierzchni od 26 do 130 mkw. Planowany czas ukończenia budowy to IV kwartał 2015 roku – mówi Daria Miszczyk, dyrektor sprzedaży UWI Inwestycje S.A. – Za projekt Osiedla Botanika, stanowiący wyjątkowe połączenie bogactwa zieleni i ciekawej architektury odpowiada poznański architekt i urbanista prof. Mariana Fikus – dodaje. Druga z prezentowanych inwestycji, to kompleks mieszkaniowy Batory II z gotowymi lokalami przekazanymi do użytku pod koniec ubiegłego roku.


Zainteresowani nowinkami technicznymi i instalacjami inteligentnych domów powinni zawitać na stoisko firmy Pozelm – Dla osób, które odwiedzą nas podczas Targów i zakupią system Domintell przygotowaliśmy bezpłatne szkolenie z programowania systemu inteligentnego domu. Umożliwi to późniejsze samodzielne rozbudowywanie inteligentnej instalacji – mówi Jacek Zart, właściciel Pozelm.

 

Mecenasem imprezy jest firma Murapol. Patronat Honorowy nad targami sprawuje Prezydent Miasta Poznania. Hala wystawiennicza dostępna będzie w sobotę w godzinach 10 - 17, a w niedzielę w godzinach 10 - 16.

Więcej szczegółów na temat imprezy można znaleźć na stronie internetowej organizatora. Tam też dostępny jest do pobrania darmowy bilet wstępu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA