Rossmann w CH Ferio w Starym Mieście

Rossmann w CH Ferio w Starym Mieście

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Rossmann jest kolejnym najemcą Centrum Handlowego Ferio w Starym Mieście koło Konina, którego rozbudowa ruszyła pod koniec maja. Drogeria powstanie w nowej części Centrum, a jej otwarcie zaplanowane jest na jesień br.

Rossmann jest już 7 nową marką, która dołączy do grona najemców CH Ferio po rozbudowie obiektu. Nowa drogeria zajmie powierzchnię 480 m2. Otwarcie sklepu planowane jest w listopadzie i zbiegnie się z otwarciem nowego lokalu CCC oraz Martes Sport.

 

„Komercjalizacja nowej części Centrum Handlowego Ferio jest już prawie ukończona, czekamy jeszcze na sfinalizowanie ostatniej umowy najmu, aby móc się pochwalić wynajęciem powierzchni w 100%. Drogeria Rossmann znacznie wzbogaci ofertę CH Ferio a to jest dokładnie cel prowadzonej przez nas rozbudowy – zaoferować klientom szerszy wybór i zrównoważyć tenant-mix” – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.

REKLAMA

 

W ciągu ostatnich tygodni zgodnie z harmonogramem prac w Centrum Handlowym Ferio przeprowadzono roboty ziemne oraz przygotowane zostały fundamenty pod nową część Galerii. Już wkrótce rozpocznie się montaż stalowej konstrukcji nowej części Centrum. Generalny Wykonawca zakończy wszystkie swoje prace jeszcze w tym roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA