Calypso Fitness w Ferio już działa

Calypso Fitness w Ferio już działa

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Na początku stycznia br. na terenie parku handlowego Ferio w Starym Mieście koło Konina otwarty został pierwszy w Wielkopolsce klub fitness należący od ogólnopolskiej sieci Calypso.

1177 mkw. wypełnionych najnowocześniejszym sprzętem do ćwiczeń, salami do grupowych zajęć fitness, treningu funkcjonalnego oraz indoor cyclingu, zaplecze odnowy biologicznej z saunami oraz plac zabaw dla dzieci Kids Play. Takie atrakcje od 4 stycznia br. oferuje mieszkańcom regionu klub Fitness Calypso znajdujący się na terenie parku handlowego Ferio. 

 

„Od pierwszego dnia klub Calypso cieszy się ogromną popularnością. Nowi użytkownicy zwracają przede wszystkim uwagę na nowoczesne, przestronne wnętrza klubu i bogatą ofertę. Mogę bez wątpienia powiedzieć, że Calypso Fitness jest tym, czego brakowało nie tylko w naszym Centrum Handlowym, ale i w całym Koninie” – mówi Henryk Grabowski, Dyrektor Centrum Handlowego Ferio.

REKLAMA

 

Otwarcie klubu Calypso jest kolejnym elementem remodelingu Centrum Handlowego Ferio, w którego zakres wchodzi rozbudowa obiektu i zbalansowanie tenant-mix. Całkowite zakończenie tego procesu nastąpi w marcu br. wraz z otwarciem ostatnich nowych salonów zlokalizowanych w dobudowywanej części Centrum a wśród nich C&A, Smyk, Sinsay, Home&You i nowym Mohito.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA