Znana marka modowa pozostaje w galerii Ferio w Koninie

Znana marka modowa pozostaje w galerii Ferio w Koninie

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Szwedzka sieć odzieżowa H&M zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu ponad 1400 mkw. powierzchni w centrum handlowym Ferio Konin. Podczas transakcji właściciela obiektu – Union Investment, reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
H&M jest rozpoznawalną na całym świecie marką odzieżową, która oferuje modę i jakość w najlepszej cenie zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, dlatego przedłużenie umowy najmu ucieszy na pewno wszystkich klientów centrum handlowego Ferio Konin. Obecność takich marek, jak H&M dowodzi, że Ferio Konin jest najbardziej atrakcyjną lokalizacją dla znaczących marek w Polsce, które chcą zaistnieć w tym regionie – mówi Edyta Paszkowska, Associate w Dziale Powierzchni Handlowych, Cushman & Wakefield.
REKLAMA
Ferio Konin to otwarte w 2008 r. i rozbudowane w latach 2013-2014 centrum handlowe zlokalizowane na Starym Mieście w Koninie. Obiekt oferuje łącznie 33 tys. mkw. powierzchni usługowo-handlowej. Oprócz H&M wśród najemców są m.in. firmy z branży kosmetycznej, odzieżowej czy sportowo-rekreacyjnej, a także supermarket i operatorzy gastronomiczni. W skład obiektu wchodzi galeria z lokalami handlowymi i usługowymi, park handlowy gdzie m.in. mieszczą się Media Markt, Calypso Fitness, Jysk, Sports Direct, czy Castorama, a także restauracja McDonald’s i stacja benzynowa. Ferio Konin to najważniejsze centrum handlowe w regionie, a od maja 2016 roku jego zarządcą jest firma doradcza Cushman & Wakefield.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA