Fitness club na terenie parku handlowego Ferio

Fitness club na terenie parku handlowego Ferio

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Centrum Handlowe Ferio w Starym Mieście podpisało umowę z Calypso Fitness S.A., w ramach której na terenie parku handlowego Ferio powstanie pierwszy w okolicach Konina klub tej prestiżowej sieci.
Calypso Fitness S.A. – jedna z najszybciej rozwijających się sieci klubów fitness w Polsce, podpisała umowę najmu 1150 mkw. powierzchni znajdującej się na terenie parku handlowego Ferio. Calypso to sieć 18 klubów fitness zlokalizowanych w całej Polsce, lecz jak dotąd marka ta nie posiadała swojej filii w Wielkopolsce.

 

„Konin nie był dotychczas obecny na fitnessowej mapie Polski. Centrum Ferio to z pewnością znakomita lokalizacja, na wyjątkowy klub fitness. Ceniąc sobie znakomite relacje z przedstawicielami wynajmującego oraz bardzo obiecującą, realizowaną już, rewitalizację i rozbudowę Centrum Ferio, zdecydowaliśmy na kontynuację ogólnopolskiej ekspansji właśnie w tym miejscu” – mówi Mikołaj Nawacki, założyciel Calypso Fitness S.A.

REKLAMA

 

„Podpisana umowa z klubem Calypso jest kolejnym, po rozbudowie, etapem rozszerzenia oferty Ferio, tym razem w zakresie rozrywki. Jesteśmy pewni, że mieszkańcy Starego Miasta, Konina i okolic z chęcią skorzystają z oferty tego jednego z najlepszych klubów fitness w kraju” – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.

 

Przygotowania do otwarcia klubu Calypso Fitness potrwają kilka miesięcy. Wstępna planowana data otwarcia klubu to początek przyszłego roku. W ofercie Calypso na terenie Ferio znajdą się: siłownia wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń marki SportsArt, sale do zajęć grupowych fitness, treningu funkcjonalnego oraz indoor cyclingu, zaplecze odnowy biologicznej wraz z saunami oraz Kids Play z bogatą ofertą zajęć dla dzieci.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA