Wiecha nad CH Ferio w Starym Mieście

Wiecha nad CH Ferio w Starym Mieście

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Nad dobudowywaną częścią Centrum Handlowego Ferio w Starym Mieście zawisła wiecha symbolizująca zakończenie konstrukcji dachu i osiągnięcie stanu surowego obiektu.
Ostatni element konstrukcji dachu nad nową częścią Centrum Handlowego Ferio został położony wczoraj około godziny 12.00. W ślad za nim, na budynku zawisła symboliczna wiecha – wieniec utrzymany w kolorystyce charakterystycznej dla CH Ferio. Nowa część Ferio będzie miała 2500 mkw. powierzchni najmu i znajdzie się w niej 6 nowych sklepów. W efekcie rozbudowy zmieni się również układ niektórych lokali położonych w dotąd istniejącej części Centrum.

 

REKLAMA

„W trzy miesiące od momentu rozpoczęcia prac osiągnęliśmy stan surowy budynku. Jest to zgodne z całym harmonogramem inwestycji, więc możemy powiedzieć, że nie mamy żadnych opóźnień. Niebawem pierwsze lokale z dobudowanej części będą przekazywane najemcom w celu kontynuowania prac wykończeniowych” – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.

 

Dzięki rozbudowie do grona najemców Ferio dołączą marki nieobecne dotąd w rejonie Konina jak C&A, Sinsay, Stradivarius, Smyk, Home&You i Martes Sport. Oprócz nich Ferio sfinalizowało niedawno umowy najmu z: salonem mody męskiej Nouveau, który przeniesie się do większego lokalu o powierzchni 67 mkw., oraz z 5.10.15 – który teraz zajmie powierzchnię 131 mkw. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA