Nowa część Ferio wynajęta w 100%

Nowa część Ferio wynajęta w 100%

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Marka odzieżowa Pepco i salon z odzieżą sportową 4F to kolejni i jednocześnie ostatni najemcy, którzy dołączą do nowej części Centrum Handlowego Ferio w Starym Mieście, ponieważ dobudowywana powierzchnia jest już skomercjalizowana w 100%.
Salon Pepco, który zajmie powierzchnię 290 mkw., będzie zlokalizowany przy wschodnim wejściu do Centrum. Marka 4F natomiast przejmie lokal o powierzchni 145 mkw., położony obok przyszłego salonu C&A. Oprócz wspomnianych marek  w nowej części Centrum zostaną również otwarte salony  Smyk, Mohito, Rossmann, CCC i Martes Sport.

 

„Centrum Handlowe Ferio, ze względu na swoją lokalizację, bardzo dobre wyniki sprzedażowe i dominującą pozycję w regionie okazało się niezwykle atrakcyjne dla nowych najemców. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że nowa część Centrum została w 100% skomercjalizowana na długo przed pierwszymi planowanymi otwarciami nowych sklepów, które przewidziane są na październik br. i marzec przyszłego roku” - mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.

REKLAMA

 

W wyniku rozbudowy Ferio zmienił się także układ lokali położonych w istniejącej części Centrum, gdzie również pojawią się nowe marki. Otwarcie pierwszych nowych salonów – Stradivarius i 4F przewidziane jest już na koniec września, kolejne – House i Cropp już w październiku.

 

Rozbudowa Centrum Handlowego Ferio cieszy się zainteresowaniem nie tylko ze strony najemców, ale również klientów. Z ankiety przeprowadzonej wśród osób odwiedzających Centrum wynika, że blisko 92% klientów Ferio widzi plusy rozbudowy obiektu, wśród nich wskazując przede wszystkim na wzbogacenie oferty Centrum (65% ankietowanych), oraz stworzenie nowych miejsc pracy (26% ankietowanych).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA