Egurrola Fitness Club odebrał lokal w Galerii Panorama

Egurrola Fitness Club odebrał lokal w Galerii Panorama

Poznań
REKLAMA

Egurrola Fitness Club jest pierwszym nowym najemcą, który odebrał lokal w modernizowanej Galerii Panorama w Poznaniu. Oficjalne przekazanie odbyło się 14 kwietnia br. Będzie to drugi klub tej sieci w Polsce.

 
Na terenie remontowanej galerii handlowej Panorama w Poznaniu rozpoczął się proces przekazywania lokali nowym najemcom. Jako pierwszy swoją powierzchnię 820 m2 odebrał Egurrola Fitness Club – klub tylko dla kobiet, dzięki czemu każda z pań będzie mogła poczuć się w nim wyjątkowo i swobodnie. W ofercie klubu znajdą się m.in.: zajęcia fitness z elementami tańca, treningi short class na siłowni oraz zajęcia grupowe indoor triathlon. Po treningu panie będą mogły skorzystać z sauny wliczonej w cenę karnetu. Klub posiadać będzie klimatyzowane sale, najnowocześniejszy sprzęt do różnego rodzaju ćwiczeń oraz profesjonalną kadrę instruktorów. Z myślą o mamach przewidziano także strefę kids play – mini przedszkole dla dzieci z bezpłatną opieką. Egurrola Fitness Club w Panoramie będzie drugim klubem pod tym szyldem w Polsce, pierwszy znajduje się w Warszawie.

 

– "Zawsze marzyłem o miejscu, w którym można byłoby po prostu cieszyć się każdą formą aktywności. Dlatego stworzyłem coś wyjątkowego – klub łączący w sobie fitness i taniec! To miejsce stworzone dla kobiety!" – mówi Augustin Egurrola.

 

Kolejne lokale będą przekazywane zgodnie z ustalonym harmonogramem. W najbliższych dniach swoją powierzchnię odbierze CCC, którego salon w wyniku rekonfiguracji układu handlowego Panoramy został 3-krotnie powiększony do 620 m2.

REKLAMA

 

Modernizacja Galerii Panorama rozpoczęła się w lutym br. W ciągu pierwszych trzech miesięcy remontu wykonane zostały wszystkie prace demontażowe i rozbiórkowe polegające przede wszystkim na usunięciu ścianek działowych dotychczasowych najemców i wybiciu elipsy pod nowoczesne ruchome schody. Aktualnie prowadzone są prace instalacyjne oraz wykończeniowe na pasażach. W ciągu najbliższych dni rozpocznie się modernizacja fasady Panoramy oraz częściowa rozbiórka dachu, dzięki której możliwe będzie zamontowanie świetlików. Doświetlenie Galerii światłem dziennym jest jednym z kluczowych elementów modernizacji tego ponad 20-letniego obiektu handlowego, będącego jednym z najstarszych centrów handlowych w Polsce.

 

Firma Balmain Asset Management pełni funkcję kierownika projektu modernizacji Panoramy i sprawuje nadzór nad prowadzonymi pracami, odpowiada także za komercjalizację powierzchni handlowej. Zarządcą obiektu jest Balmain Property Management.

 

Modernizacja Galerii Panorama wyniesie około 7 mln euro. Remont ma się zakończyć we wrześniu br.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA