Nowi najemcy w Galerii Pestka w Poznaniu

Nowi najemcy w Galerii Pestka w Poznaniu

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Do grona najemców Galerii Pestka w Poznaniu dołączą: szkoła językowa Lingua Club oraz ISKRA Studio Tańca. Swoje lokalne otworzą w II kwartale tego roku.

 

Szkoła Lingua Club zajmie lokal o powierzchni 254 m2, znajdujący się na 1 poziomie, w bezpośrednim sąsiedztwie salonów Ecco i NC+. Szkoła oferuje kursy w najbardziej popularnych w Polsce językach obcych. Lekcje prowadzone są przez doświadczonych lektorów i native speakers.

 

ISKRA Studio Tańca zajmie lokal o powierzchni 351,69 m2, sąsiadujący z klubem fitness Pure Jatomi.

ISKRA to największa sieć profesjonalnych studiów tańca w kraju. Współpracuje z najlepszymi tancerzami i choreografami. Posiada swoje studia w wielu miastach w całej Polsce.

 

Nowi najemcy wzbogacą usługowo-rozrywkową ofertę Galerii Pestka, z czego bardzo się cieszymy. Klienci coraz częściej szukają miejsc, gdzie mogą znaleźć wszystko to, czego potrzebują, pod jednym dachem. Dlatego też naszym celem jest rozwijanie oferty Pestki tak, aby była ona jak najbardziej różnorodna i dostosowana do zmieniających się potrzeb rynku – mówi Małgorzata Słowik, Dyrektor Działu Najmu firmy Multi Poland.

REKLAMA

 

To kolejni nowi najemcy w portfolio Galerii Pestka. W ostatnim czasie w Pestce otworzyły się: restauracja You & Me Lunch Time oraz oficjalny sklep kibica KKS Lech Poznań.


---

O Galerii:

Galeria Pestka w Poznaniu to nowoczesne, 2-kondygnacyjne Centrum Handlowe z 70 sklepami, punktami usługowymi i gastronomicznymi (m.in. Carrefour, Saturn, Praktiker, North Fish i KFC) oraz centrum Jatomi fitness. Lokalizacja w pobliżu skrzyżowania ulic Księcia Mieszka I i Alei Solidarności, w bezpośrednim sąsiedztwie Poznańskiego Szybkiego Tramwaju sprawia, że ''Pestka'' jest jednym z najlepiej skomunikowanych centrum handlowych w Poznaniu.

 

Obiekt posiada zewnętrzny i podziemny bezpłatny parking na 1000 samochodów oraz udogodnienia na potrzeby osób niepełnosprawnych. Jasny foodcourt z popularnymi restauracjami – KFC, North Fish oraz Mr Hamburger to miejsce rodzinnych obiadów i codziennych spotkań z przyjaciółmi.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA