Klub  fitness wprowadził się do galerii Pestka w Poznaniu

Klub fitness wprowadził się do galerii Pestka w Poznaniu

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
We wrześniu 2018 r. w galeria Pestka otworzył się klub fitness sieci CityFit. Lokal o powierzchni ok. 2200 mkw. znajduje się na poziomie 1 galerii w sąsiedztwie sklepu KIK.
Klub jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu). Klubowicze mają do dyspozycji 9 nowoczesnych ergonomicznych stref oraz ok. 300 urządzeń treningowych topowych marek (m.in. TechnoGym). Ćwiczyć można już od 16. roku życia – indywidualnie, pod opieką trenera personalnego oraz na grupowych zajęciach fitness, które wliczone są w cenę karnetu. W cenie karnetu uzyskujemy również dostęp do licznych udogodnień (m.in. zajęcia wprowadzające dla początkujących, dni bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym i dietetykiem, źródełka z bezpłatną wodą filtrowaną, możliwość podgrzania posiłku w strefie relaksu itd.).
Jest nam bardzo miło powitać klub CityFit wśród najemców galerii Pestka. Zdecydowaliśmy się na współpracę z tą prężnie rozwijającą się siecią, ponieważ uważamy, iż nowoczesny, zapewniający całodobowy dostęp, świetnie wyposażony klub fitness to duży atut rozrywkowo-rekreacyjnej oferty naszego centrum. Jest to też nasza odpowiedź na oczekiwania Klientów, przyzwyczajonych do obecności klubu fitness w Pestce – mówi Katarzyna Kowalska, dyrektor galerii Pestka w Poznaniu.
Uroczyste otwarcie klubu nastąpiło o północy z 28 na 29 września. Atrakcją wydarzenia była walka MMA. Na pierwszych klubowiczów czekały również upominki, konkursy z nagrodami oraz degustacje fit przekąsek. 
REKLAMA
CityFit to polska sieć klubów fitness, która oferuje pełen komfort ćwiczeń bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. Ma obecnie 16 klubów w całej Polsce i podpisuje umowy na kolejne lokalizacje. Z oferty klubu korzystać mogą również posiadacze pakietów sportowych OK System. 
Galeria PestkaGaleria Pestka w Poznaniu to nowoczesne, 2-kondygnacyjne centrum handlowe z 70 sklepami, licznymi punktami usługowymi, gastronomicznymi oraz atrakcyjną strefą rozrywki. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek z branży moda i uroda, w galerii Pestka znajdują m.in. C&A, CCC, Deichmann, KappAhl, Intersport, drogerie Rossmann, Natura i perfumeria Douglas. Pestka może się pochwalić również bogatą reprezentacją sklepów z branży Dom i Ogród. Klientów zapraszają: Bricomarche, Konsimo i Media Markt oferujący sprzęt RTV i AGD. Również sklepy Pepco i Kik, oprócz asortymentu modowego, oferują artykuły i akcesoria wyposażenia wnętrz. Na codzienne zakupy galeria Pestka zaprasza do marketu Carrefour. Galerię wyróżnia również, zlokalizowana na pierwszym poziomie, ogromna przestrzeń rozrywkowa z jednym z największych w Polsce wewnętrznych placów zabaw dla dzieci – Lider, klubem fitness CityFit oraz parkiem trampolinowym Energi Super Park. Obiekt posiada zewnętrzny i podziemny bezpłatny parking na blisko 1000 miejsc oraz udogodnienia na potrzeby osób niepełnosprawnych. Jasny foodcourt z popularnymi restauracjami i kawiarniami – KFC, North Fish czy lokalną You and Me – to miejsce rodzinnych obiadów i codziennych spotkań z przyjaciółmi.Za zarządzanie i komercjalizację galerii Pestka odpowiada firma Multi Poland, jeden z największych właścicieli, zarządców oraz deweloperów wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jej działalność koncentruje się na generowaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu oraz zwiększaniu wartości zarządzanych obiektów.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA